Praca KIEROWCA - DOSTAWCA Ropczyce P.P.H "PIEKARNIA" TOMASZ WOŁOWIEC W ROPCZYCACH

Stanowisko: KIEROWCA - DOSTAWCA

Wynagrodzenie: od 2 700 PLN

Zakres obowiązków: Zgodnie z umową.

Data publikacji: 2016-09-05

Lokalizacja: Ropczyce (podkarpackie)

Pracodawca: P.P.H "PIEKARNIA" TOMASZ WOŁOWIEC W ROPCZYCACH

Rataja 11, 39-100 Ropczyce, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-prowizyjny

Nazwa stanowiska: KIEROWCA - DOSTAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ropczyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ropczycko-sędziszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ropczyce

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 700 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: P.P.H "PIEKARNIA" TOMASZ WOŁOWIEC W ROPCZYCACH

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt tel. pod nr 799 255 913

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: ropczycko-sędziszowski

Gmina pracodawcy: Ropczyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ropczyce

Ulica pracodawcy: Rataja

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.09.2016