Praca KIEROWCA DO 3,5 T Skawina Brilliantmodule Sp. z.o.o

Miejsce pracy:
32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: transport materiałów na terenie kraju i UE

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: ok 2500 zł netto

Nazwa stanowiska: KIEROWCA DO 3,5 T

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
przewóz rzeczy, psychotesty (ważne min 3 miesiące), dyspozycyjność

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.12.2015

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 2 000 PLN

Sprzedawca w sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Bębło (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 11,56 PLN

praca przy pakowaniu. Kontakt: Cieślik Krystiana 503 102 578.
InterKadra Sp. z o.o. - 2016-07-28 - Niedźwiedź (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, sprzedaż pieczywa, dbanie o czystość sklepu.
PIEKARNIA POD TELEGRAFEM S.A. - 2016-03-09 - Słomniki (małopolskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

praca w sklepie spożywczym "Lewiatan"
"KRAM" S.C. B. Stochalski, T. Stochalska - 2016-05-06 - Wielka Wieś (małopolskie)

MŁODSZY MENEDŻER DS. KONTROLI RYZYKA - od 8 000 PLN

Zarządzanie i utrzymywanie dużych ilości danych rynkowych stosowanych w modelu przedsiębiorczym Value-at-Risk oraz ciągłe doskonalenie platformy IT, w której znajdują się te dane; Usprawnianie i automatyzowanie procesu pozyskiwania, zarządzania i utrzymania danych rynkowych; Zarządzanie i usprawnianie okresowego procesu kalibracji modelu Value-at-Risk; Opracowywanie wymagań i specyfikacji projektowych dla procesu przepływu pracy oraz interfejsu użytkownika zmiany platformy danych rynkowych; Monitorowanie i ocena jakości danych; Opracowanie strategii dla zapewnienia jakości danych.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Zabierzów (małopolskie)

SAMODZIELNY MECHANIK SAMOCHODÓW ZABYTKOWYCH - od 1 750 PLN

naprawa oraz renowacja samochodów zabytkowych
Jacek Foszczyński GT SERVICE - 2015-11-25 - Skawina (małopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

Stolarz meblowy- meble do przyczep samochodowych, prace fizyczne.
Krzysztof Stopa F.H.U.P. "STOPEXIM" - 2016-11-08 - Rączna (małopolskie)

POMOC CUKIERNIKA/CUKIERNIK - od 1 750 PLN

produkcja wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Nowa Góra (małopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU REKLAMACJI - do 1 850 PLN

przyjmowanie zgłoszeń w sprawie reklamacji, nadanie toku sprawie(3 miesiące umowa zlecenie-kolejna umowa o pracę)
VIVASANIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - 2015-12-08 - Skawina (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 750 PLN

Naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych;
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Modlniczka (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace budowlane zewnętrzne, remont bloków, tynkowanie, ocieplanie, blacharskie, itp., praca na terenie Krakowa, Nowa Huta.
Zakład Budowlany "KAMBUD" Stanisław Mrowiec - 2016-05-04 - Kamień (małopolskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie elementów konstrukcji ze stali nierdzewnej do montażu kompresorów
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Waganowice (małopolskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

montaż instalacji podtynkowych
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Januszowice (małopolskie)

Spawanie, montaż elementów aluminiowych
TREKO LASER - 2016-06-10 - Skawina (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

sprzątanie na Placu Imbramowskim
Beata Sobczyk -Morawiec Firma Handlowo- Usługowa "Beta" - 2016-11-04 - Żerkowice (małopolskie)

ARCHITEKT KRAJOBRAZU - 997,4 PLN

wg.załącznika nr.1 programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Młodziejowice (małopolskie)

TELESALES COORDYNATOR - od 2 775 PLN

-Telefoniczny kontakt z klientami- Aktualizowanie bazy danych- Współpraca z działem sprzedaży
FALK & ROSS GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-19 - Balice (małopolskie)

PAKOWACZ - od 2 300 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Zabierzów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 2 000 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa Klienta, wykładanie towaru na półki; wynagrodzenie do uzgodnienia; miejsce pracy: Zabierzów
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Zabierzów (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 300 PLN

obsługa wózka widłowego, załadunek i rozładunek towarów, przygotowanie samochodów dostawczych do wysyłki, prace magazynowe, zarządzanie gospodarką magazynową; zarządzanie odpadami magazynowymi, prace porządkowe
manpowergroup - 2016-07-20 - Zabierzów (małopolskie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - od 1 850 PLN

nauczanie matematyki w szkole podstawowej
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Smardzowice (małopolskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

fryzjerstwo damsko męskie
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Michałowice (małopolskie)

POMOC DOMOWA - od 1 850 PLN

Pomoc w prowadzeniu domu, sprzątanie, gotowanie
"LENMAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOCIĄ - 2016-03-04 - Zielonki (małopolskie)

OPERATOR PRZEWIJAREK W DZIALE FLEXO - od 1 850 PLN

- obsługa maszyn przewijająco-tnących, - utrzymanie maszyn w należytym stanie technicznym, - realizacja zleceń zgodnie z planem produkcji, - dbanie o utrzymanie należytej jakości wykonywanej pracy
Drukarnia Multipress Group Sp. z o. o. S.K.A. - 2016-04-14 - Morawica (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

według stanowiska
BARTŁOMIEJ SZCZERBAK CAR-SERWIS - 2017-01-12 - Rudawa (małopolskie)

INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 12 500 PLN

Realizacja funkcjonalności tworzonego systemu/aplikacji zgodnie z harmonogramem i wymaganiami, tworzenie projektów i koncepcji, tworzenie kodu oprogramowania w celu realizacji założeń projektów, programowanie i przeprowadzanie testów tworzonego systemu/aplikacji, ciągłe utrzymywanie i wersjonowanie kodu źródłowego oraz dokumentacji technicznej, wdrażanie systemów i aplikacji, dobór rozwiązań informatycznych (programowych, sprzętowych, sieciowych), wspomaganie menadżera produktu
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Zabierzów (małopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 750 PLN

komplementacja, załadunek, rozładunek, prowadzenie dokumentacji magazynowej
Andrzej Serafin "SERAFIN" Produkcja, Usługi, Handel - 2015-11-24 - Przybysławice (małopolskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 2 000 PLN

Obsługa wagi,krajalnicy,stoiska np.warzywa,sery,wędliny
ALMA MARKET S.A. - 2016-05-11 - Modlniczka (małopolskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 2 000 PLN

obsługa kasy fiskalnej, rozkładanie towaru
POLCOFFE S.C TOMASZ KAWA, AGNIESZKA KAWA - 2016-07-27 - Wola Zachariaszowska (małopolskie)