Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Myślibórz Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe "KORTRANS" Boratyński Marcin

Weterynaryjna 23/2, 74-300 Myślibórz, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Transport towarów na terenie Polska - Niemcy. Praca od poniedziałku do piątku. Powrót do domu na każdy weekend.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: 5 000 - 5 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Myślibórz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myśliborski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Myślibórz

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 5 000 - 5 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Kwalifikacja wstępna kierowców

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: karta kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. CE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie jako kierowca ciągnika siodłowego.

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe "KORTRANS" Boratyński Marcin

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie dla osób zarejestrowanych w PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: myśliborski

Gmina pracodawcy: Myślibórz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Myślibórz

Ulica pracodawcy: Weterynaryjna

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego