Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO-671 Smarchowice Śląskie GOSPODARSTWO ROLNE RYSZARD SUCHORZEWSKI

Żymierskiego 23b, 46-100 Smarchowice Śląskie, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO-671

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Smarchowice Śląskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: namysłowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Namysłów

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: chęć do pracy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: DOŚWIADCZENIE 2 LATA

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: dyspozycyjność

Nazwa pracodawcy: GOSPODARSTWO ROLNE RYSZARD SUCHORZEWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: namysłowski

Gmina pracodawcy: Namysłów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Smarchowice Śląskie

Ulica pracodawcy: Żymierskiego

Numer budynku pracodawcy: 23b

Profil działalności pracodawcy: Q- GOSPODARSTWO ROLNE

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego