Praca KIEROWCA C+E Z ADR Przedmość kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Przedmość, powiat: oleski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Kierowca w ruchu międzynarodowym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E Z ADR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przedmość

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oleski

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: przewóz materiałów niebezpiecznych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: karta kierowcy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Adres pracodawcy:
Dworcowa 4, 46-300 Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP, CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: oleski

Gmina pracodawcy: Olesno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olesno

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: X

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego