Praca KIEROWCA C+E MECHANIK SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Karsy GRUPA OŻARÓW S.A. Oddział SPEDYCJA w Karsach

Miejsce pracy:
27-530 Karsy 77, powiat: opatowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Transport cementu i popiołów na terenie Polski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E MECHANIK SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Karsy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opatowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ożarów

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN/godz

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. C + E

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Kierowca ciągnika siodłowego

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie: zawodowe, staż pracy niewymagany, prawo jazdy C+E, karta kierowcy

Nazwa pracodawcy: GRUPA OŻARÓW S.A. Oddział SPEDYCJA w Karsach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt telefoniczny z pracodawcą: 15 839 14 02

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: opatowski

Gmina pracodawcy: Ożarów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Karsy

Numer budynku pracodawcy: 77

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego