Praca KIEROWCA CE Łążek kontakt przez PUP

Stanowisko: KIEROWCA CE

Wynagrodzenie: od 3 200 PLN

Zakres obowiązków: transport towarów własnych, stałe trasy, rozładunek towaru

Data publikacji: 2016-01-22

Lokalizacja: Łążek (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Łążek, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
transport towarów własnych, stałe trasy, rozładunek towaru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łążek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRZEWÓZ RZECZY

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Świecie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świecie

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 195A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 2 000 PLN

prowadzenie pojazdu
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Złotów (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 20 PLN

wspomaganie pracy chińskich przedstawicieli handlowych, odpowiedzialność za porządek w biurze, wykonywanie poleceń prezesa,telefoniczna obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Pomooc w opiece nad dziećmi w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Sieniawa Żarska (lubuskie)

139U - ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Jedlnia-Letnisko (mazowieckie)

POMOCNIK PILARZA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ GÓRNICZY - od 2 000 PLN

wykonywanie prac ślusarskich pod ziemią
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Ruda Śląska (śląskie)

COMPLIANCE ANALYST (SPECJALISTA ETYKI BIZNESU) - od 4 500 PLN

Kandydat będzie zobowiązany do wykonywania następujących czynności: bieżącego monitorowania zgodności podejmowanych działań na kontach ze standardami określonymi w obowiązujących regulacjach, przepisach prawnych, procedurach wewnętrznych i bieżącego przeglądu poprawności procedur, w tym m.in. procedur: „KYC”, przeciwdziałania praniu pieniędzy i innym nadużyciom, SLA, szczególnych procedur w stosunku do PEP, monitorowania transakcji, pod kątem ich prawidłowości, kontrolowanie i rozwiązywanie spraw partnerów i klientów Spółki w zakresie zgodności z procedurami i regulacjami, zapewnianie profesjonalnego wsparcia i dążenie do udoskonalania już obowiązujących w Spółce procedur.
kontakt przez PUP - 2017-08-23 - Kraków (małopolskie)

ŚLUSARZ - od 13 PLN

zaginanie blachy, czyszczenie wymienników,
kontakt przez PUP - 2017-08-04 - Siedliska (małopolskie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

Układanie i sprzedaż kwaitów, obsługa poczty kwiatowej.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Chojnice (pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Nowa Ziemia (dolnośląskie)

POMOC KELNERSKA (47OP) - od 1 100 PLN

Przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej. Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, sprzątanie ze stołów.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Gadka (mazowieckie)

MURARZ - od 1 200 PLN

Wykonywanie robót murarskich, przygotowywanie zapraw murarskich, obsługa maszyn, montaż i demontaż rusztowań, praca z obywatelami Ukrainy. Praca na pól etatu, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Piastów (mazowieckie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Krosno (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-08-29 - Raciąż (mazowieckie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wydawanie towaru z magazynu, rozwożenie towaru na terenie Budziszewic
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Budziszewice (łódzkie)

STARSZY KSIĘGOWY - od 4 000 PLN

Fakturowanie i ksiegowanie dokumentów na rachunkach klientów, bezpośredni kontakt z klientem francuskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Łódź (łódzkie)

PIEKARZ - od 2 500 PLN

Wypiek pieczywa na potrzeby sklepu.
kontakt przez PUP - 2017-06-16 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - FAKTURZYSTA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fisakalnej i komputera, wypisywanie faktur, wprowadzanie faktur, wykładanie i układanie towarów
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Gorzyce (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (20 GODZIN TYGODNIOWO) - od 1 000 PLN

DBANIE O STAN TECHNICZNY BUDYNKU, UTZRYMANIE NALEŻYTEGO PORZĄDKU BUDYNKU I TERENU PRZYLEGAJĄCEGO, WYKONYWANIE CZYNNOŚCI ZWIĄZANYCH Z ADMINISTRACJĄ I DROBNYM NAPRAWAMI; WYMAGANIA; WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ WYKONYWANIA DROBNYCH PRAC NAPRAWCZYCH, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 METRÓW, MINIMUM 3 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; GODZINY PRACY: 08.00-12.00 - 20 GODZIN TYGODNIOWO; ISTNITJE MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA; ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRACY W WOLNE DNI;
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon-pt 7-15, 8-16 PIERWSZY URZĄD SKARBOWY
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Opole (opolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

stolarz meblowy
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Babice (małopolskie)

DEKARZ - od 2 100 PLN

ukłądanie dachówki,łatowanie,montaż okien dachowych
kontakt przez PUP - 2017-12-20 - Jadowniki Bielskie (kujawsko-pomorskie)

sprzedaż produktów
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Osiek (świętokrzyskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO - do 2 000 PLN

Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego
kontakt przez PUP - 2017-11-17 - Plebanka (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA 1/2 ETATU - od 875 PLN

Sprzedaż odziezy i obuwia. Kontakt z pracodawcą: tel. +48 515-911-627
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Skorzeszyce (świętokrzyskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 2 000 PLN

Szycie bielizny damskiej, piżam, szlafroków.
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Łódź (łódzkie)

Wybierz miejscowość