Praca KIEROWCA CE Łążek kontakt przez PUP

Stanowisko: KIEROWCA CE

Wynagrodzenie: od 3 200 PLN

Zakres obowiązków: transport towarów własnych, stałe trasy, rozładunek towaru

Data publikacji: 2016-01-22

Lokalizacja: Łążek (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Łążek, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
transport towarów własnych, stałe trasy, rozładunek towaru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łążek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRZEWÓZ RZECZY

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Świecie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świecie

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 195A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

ANIMATOR - od 1 850 PLN

PLANOWANIE, ORGANIZACJA WARSZTATÓW, ZAJĘĆ DLA DZIECI, MŁODZIEŻY ORAZ OSÓB DOROSŁYCH, PROWADZENIE DKUMENTACJI, PROMOCJA WYDARZEŃ,PROWADZENIE PROFILU SPOŁECZNOŚCIOWEGO;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚC OBSLUGI MS OFFICE, PROGRAMÓW GRAFICZNYCH, DOBRA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ, KOMUNIKATYWNOŚC, DOŚWIADCZENIE W ORGANIZACJI ZAJĘĆ I WARSZTATÓW;
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 100 PLN

prace porządkowe, drobne naprawy
kontakt przez PUP - 2017-05-27 - Cedynia (zachodniopomorskie)

SALOWA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Zwoleń (mazowieckie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

koszenie trawników, sianie trawy, sadzenie kwiatów
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Stary Targ (pomorskie)

POMOC FRYZJERSKA - 997,4 PLN

POMOC PRZY USŁUGACH FRYZJERSKICH
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Gubin (lubuskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 850 PLN

Murarz-tynkarz
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Bierzwnik (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

udzielanie informacji o asortymencie, cechach i uzytkowaniami towaru, obsługa kasy fiskalnej i sporządzanie raportów dobowych i miesięcznych, sporządzanie faktur (zgodnie z programem stażu)
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Bełchatów (łódzkie)

MANAGER BIURA - 2 000 - 2 500 PLN

budowanie i kontynuowanie długofalowych relacji z bieżącymi klientami firmy,konstruaowanie ofert dotyczących usług i rozwiązań biznesowych,koordynowanie i kontroling pracy podległych pracowników,analiza potrzeb klientów w obszarze świadczonych usług/ rozwiązań w celu przygotowania indywidualnych ofert we wszystkich obszarach działania firmykompleksowe doradztwo w zakresie oferowanych usług / rozwiązań,monitorowanie działań konkurencji oraz wdrażanie nowych rozwiązań dla klientów,analiza potrzeb klientów w obszarze świadczonych usług/ rozwiązań w celu przygotowania indywidualnych ofert we wszystkich obszarach działania firmy.
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Gdańsk (pomorskie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN CNC - od 2 000 PLN

Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP do 30 r.żKompleksowa pomoc operatorom w obsłudze maszyn CNCII zmiany 6-14/14-22 pon. - sob (w zależności od produkcji)
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kazimierzowo (warmińsko-mazurskie)

ORGANIZATOR WYCIECZEK - od 925 PLN

Organizowanie wycieczek, pozyskiwanie klientów, kierowanie pojazdem melex. Praca ok. 20 godzin w tygodniu.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 950 PLN

Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 t. System pracy 3/1
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Nowy Broniszew (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 1 850 PLN

Załadunek towaru (pieczywo, ciastka, wyroby cukiernicze), rozwożenie wg grafiku, rozładunek u odbiorcy
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ OFPR/16/2901 (S) - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Dobra (małopolskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNO- HANDLOWYCH - od 2 500 PLN

kontakt z dostawcami chińskojęzycznymi, raportowanie, porządkowanie dokumentów, koordynacja pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Jabłonowo (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

przygotowanie materiałów budowlanych na budowie (cegła, kostka brukowa); min. rok doświadczenia na budowie
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Błotnica Strzelecka (opolskie)

1527U - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Radom (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

prace kuchenne
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

TECHNOLOG - od 11,5 PLN

wykonywanie rysunków konstrukcji stalowych w programie Autocad
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Macierzysz (mazowieckie)

Przyjmowanie towaru, wykładanie na regały lub do chłodni, wycena towaru, sprzedaż na kasie fiskalnej, obsługa doładowań do telefonów i obsługa terminala kart płatniczych, prowadzenie ewidencji HCCP, dbałość o terminy ważności towarów, umiejętne prowadzenie rozmowy z klientem, dbałość o powierzone mienie, towar i czystość w lokalu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Czeladź (śląskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

wykonywanie zabiegów z zakresu: elektrolecznictwo, ciepłolecznictwo, światłolecznictwa, wodolecznictwa, laseroterapii, krioterapii.Ocena stanu funkcjonalnego pacjenta i jego wydolności.Ustalenie praogramu usprawniania pacjenta w oparciu o plan leczenia pacjenta opracowany przez lekarza.prowadzenie ćw. indywidualnych i grupowych zgodnie z opracowanym programem
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Oleśnica (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP do 30 r.żZgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZ - od 13 PLN

USŁUGI SPRZĄTAJĄCE, PRACE PORZĄDKOWE NA ZEWNĄTRZ I WEWNĄTRZ HALI PRODUKCYJNEJ.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - 997,4 PLN

napraw amaszyn i ciągników rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Płońsk (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W ZAKŁADZIE PRODUKCJI PIECZAREK - od 1 000 PLN

wykonywanie pomocniczych prac pomocniczych przy zbiorze pieczarek oraz przy zakładaniu i likwidacji upraw, ustawiczne dbanie o higienę stanowiska wykonywania zlecenia, obsługa komór uprawowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Kolonia Zawada (łódzkie)

3D GENERALIST VISUAL COMPOSITOR/KOMPOZYTOR EFEKTÓW WIZUALNYCH - od 3 297 PLN

wykonywanie animacji komputerowej, kompozycja i renderowanie obrazu, wykonywanie grafiki 3d
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

asystent projektanta
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Suwałki (podlaskie)

TECHNIK ROLNIK - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Trląg (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ MEBLOWY - 2 000 - 3 000 PLN

Wykonywanie i montowanie mebli na wymiar.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Nysa (opolskie)

Wybierz miejscowość