Praca KIEROWCA C Żyraków EKO KŁOS SP. Z O.O.

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Miejsce pracy:
39-204 Żyraków 110B, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: KIEROWCA C

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żyraków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żyraków

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. C

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: WYMAGANY STAŻ PRACY MIN. 2 LATA

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: EKO KŁOS SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Żyraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żyraków

Numer budynku pracodawcy: 110B

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.08.2016