Praca KIEROWCA C Lubsko Zakład Transportowy i Ogólnobudowlany Edward Karpowicz

Przemysłowa 62, 68-300 Lubsko, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: według zawodu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + PREMIA

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubsko

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Kurs prawo jazdy kat. C

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: UPRAWNIENIA KARTA KIEROWCY

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0:
Świadectwo kwalifikacji zawodowej - szkolenie okresowe (przewóz rzeczy)

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: Prawo jazdy kat. C + E

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: badania psychologiczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
Zakład Transportowy i Ogólnobudowlany Edward Karpowicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żarski

Gmina pracodawcy: Lubsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubsko

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 62

Profil działalności pracodawcy:
Transport drogowy towarów pojazdami specjalizowanymi

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego