Praca KIEROWCA C + E Sitno Transport Krajowy i Międzynarodowy Mirosław Dyląg

Miejsce pracy:
87-200 Sitno 44, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Zgodny ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C + E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sitno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wąbrzeski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wąbrzeźno

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: przewóz rzeczy

Nazwa pracodawcy:
Transport Krajowy i Międzynarodowy Mirosław Dyląg

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: wąbrzeski

Gmina pracodawcy: Wąbrzeźno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sitno

Numer budynku pracodawcy: 44

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Podobne oferty pracy

KSIĘGOWY/A - od 1 850 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe "MARK-POL" - 2016-02-05 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C + E - od 3 000 PLN

do uzgodnienia
AGMI MICHAŁ ZIĘBA - 2016-10-04 - Głogów Małopolski (podkarpackie)

TOKARZ W METALU - od 1 850 PLN

JB EMPLOYMENT AGENCY JOANNA BŁASZKOWSKA - 2016-09-23 - Katarzynki (kujawsko-pomorskie)

Transport drewna z Jaślisk na terenie woj. podkarpackiego
P. P. U. H. "EKO-DREW" S. C. Krzysztof Magierowski, Tomasz Kuśnierz - 2016-09-14 - Daliowa (podkarpackie)

BARMAN - do 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C + E - od 2 200 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego, rozładunek i załadunek. Wypisywanie dokumentów związanych z transportem.
Sol Speed Sp.z o.o. Sp. K. - 2016-04-28 - Gdynia (pomorskie)

TOKARZ / FREZER - 1 900 - 2 500 PLN

REMGIS sp.z o.o. - 2016-01-21 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C/E - od 2 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, staż pracy mile widziany, prawo jazdy kat CE, karta do tachografu cyfrowego, świadectwo kwalifikacji, mile widziany rencista, emeryt. Transport Czechy, praca tylko na weekendy
Easy Anglo - Trans Marcin Jarus - 2015-12-10 - Czechy (Czechy)

KIEROWCA C/E - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie min 2 lata, mile widziane uprawnienia na operowanie żurawiem przenośnym (HDS), zaświadczenie na przewóz rzeczy.Praca Krotoszyn+delegacje. Przewóz materiałów budowlanych
KROT INVEST KR INŻYNIERIA SP. Z O.O. SP.KOMANDYTOWA - 2016-01-20 - Krotoszyn (wielkopolskie)

KIEROWCA C/E - od 8 611 PLN

wykształcenie bez znaczenia, staż pracy mile widziany, prawo jazdy kat CE, karta do tachografu cyfrowego oraz aktualne badania, transport międzynarodowy, zjazd na weekend, praca w kółkach.
Easy Anglo - Trans Marcin Jarus - 2016-07-19 - Kobylin (wielkopolskie)

KIEROWCA C + E - od 3 700 PLN

prowadzenie pojazdu, przewóz towarów na terenie kraju, przestrzeganie czasu pracy
FIRMA "KONTAKT" JANUSZ KRUSZYŃSKI - 2016-06-28 - Łękawa (łódzkie)

WĘDZARZ - od 1 850 PLN

P.P.H.U. KRYSTAL A. Kociołek - 2016-02-01 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA C+ E - od 1 850 PLN

przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym na terytorium Polski, UE i krajów WNP
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Grabanów (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

BUDZYŃSCY Sp. z o.o. - 2015-11-26 - Jarantowice (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed