Praca KIEROWCA BUS DO 3,5 TONY Turek F.H.U. DAVPOL JĘDRASIAK DAWID

ANDRZEJA KMICICA 1, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Rozwóz towarów po krajach Unii Europejskiej, Szwajcarii, Ukrainy, wypełnianie dokumentacji przewozowej, rozładunek i załadunek towaru

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA BUS DO 3,5 TONY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Turek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: turecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Turek

Zawód: kierowca samochodu osobowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: ukraiński, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kategorii B

Nazwa pracodawcy: F.H.U. DAVPOL JĘDRASIAK DAWID

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: turecki

Gmina pracodawcy: Turek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Turek

Ulica pracodawcy: ANDRZEJA KMICICA

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Transport

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu osobowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.01.2016