Praca KIEROWCA Biskupiec Hurtownia Artykułów Spożywczo-Przemysłowych WIPSÓR Jerzy Roszkowski

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Stanowisko: KIEROWCA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Dostarczanie towaru samochodem ciężarowym do sklepów spożywczo-przemysłowych.

Data publikacji: 2016-05-23

Lokalizacja: Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Hurtownia Artykułów Spożywczo-Przemysłowych WIPSÓR Jerzy Roszkowski

Bolesława Chrobrego 23, 11-300 Biskupiec, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Dostarczanie towaru samochodem ciężarowym do sklepów spożywczo-przemysłowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biskupiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olsztyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Biskupiec

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Kierowca samochodu dostawczego

Nazwa pracodawcy:
Hurtownia Artykułów Spożywczo-Przemysłowych WIPSÓR Jerzy Roszkowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

11-010 Wipsowo 81 b, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: olsztyński

Gmina pracodawcy: Barczewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wipsowo

Numer budynku pracodawcy: 81 b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego