Praca KIEROWCA B, C Olesno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
Koordynacja załadunku i rozładunku, przewozy towarów, wypełnianie dokumentów transportowych, zabezpieczanie ładunku na samochodzie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA B, C

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olesno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oleski

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: niemiecki, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. C

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane doświadczenie w pracy na takim stanowisku minimum pół roku

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Adres pracodawcy:
Dworcowa 4, 46-300 Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Skierowanie z PUP, ksero prawa jazdy, świadectwa pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: oleski

Gmina pracodawcy: Olesno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olesno

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: X

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego