Praca KIEROWCA AUTOCYSTERNY Gutkowo PHU "Maz" s.c. Zdzisław Peta, Eugenia Boisz

11-041 Gutkowo, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: przewóz paliw (ciągnik z naczepą) z PKN Orlen

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOCYSTERNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gutkowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olsztyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jonkowo

Zawód: kierowca autocysterny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca autocysterny (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
uprawnienia w zakresie urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych do materiałów niebezpicznych kl. 3 wg ADR

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat C+E

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: kurs ADR - cysterny

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: możliwość przeszkolenia z ADR

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: PHU "Maz" s.c. Zdzisław Peta, Eugenia Boisz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Fenikowskiego 17, 83-330 Żukowo, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: praca - baza Orlen Gutkowo

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kartuski

Gmina pracodawcy: Żukowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żukowo

Ulica pracodawcy: Fenikowskiego

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autocysterny