Praca KIEROWCA AUTOBUSU Starachowice NET - BUS Przewóz osób

27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: przewóz osób na trasie Starachowice-Kraków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starachowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starachowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starachowice

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. D

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kurs na przewóz osób

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: NET - BUS Przewóz osób

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Agrestowa 12, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: starachowicki

Gmina pracodawcy: Starachowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starachowice

Ulica pracodawcy: Agrestowa

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy: PRZEWÓZ OSÓB

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu