Praca KIEROWCA AUTOBUSU Poznań Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dorota Prusakiewicz

Teren całej Polski, 61-001 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie autokaru na przejazdach liniowych, obsługa pasażerów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Poznań

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: KARTA KIEROWCY

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAWO JAZDY KAT. D

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: JĘZYK ANGIELSKI - MILE WIDZIANY

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: JĘZYK NIEMIECKI -mile widziany

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie - 1 rok

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
prowadzenie autokaru na przejazdach liniowych, obsługa pasażerów, praca na terenie kraju

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dorota Prusakiewicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Wyzwolenia 82, 13-220 Rybno, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: aplikacje przesłać e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: działdowski

Gmina pracodawcy: Rybno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rybno

Ulica pracodawcy: Wyzwolenia

Numer budynku pracodawcy: 82

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu