Praca KIEROWCA AUTOBUSU Krosno kontakt przez PUP

Stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU

Wynagrodzenie: 8 - 12 PLN

Zakres obowiązków: Przewóz osób na trasach międzynarodowych.

Data publikacji: 2016-04-22

Lokalizacja: Krosno (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 8 - 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: - stawka godzinowa 8-12 zł brutto/ godz.

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krosno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Krosno

Zawód: kierowca autobusu

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 8 - 12 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca autobusu (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. D

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: przewóz osób

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Bieszczadzka 5, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Krosno

Gmina pracodawcy: Krosno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno

Ulica pracodawcy: Bieszczadzka

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy:
Firma transportowa (Kraków, Warszawa), organizajcja przewozów osobowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu