Praca KIEROWCA AUTOBUSU Kluczbork Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Kluczborku Sp. z o.o.

Byczyńska 120, 46-203 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: kierowanie autobusem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kluczbork

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kluczborski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kluczbork

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
prawo jazdy kat. D, kwalifikacja zawodowa, badania psychologiczne oraz badania lekarskie

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Kluczborku Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: kluczborski

Gmina pracodawcy: Kluczbork

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kluczbork

Ulica pracodawcy: Byczyńska

Numer budynku pracodawcy: 120

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Podobne oferty pracy

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

kierowca autobusu
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Łowkowice (opolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 3 200 PLN

Przewóz osób, obsługa węzła Poznań - Śrem. Okres próbny trwa 3 miesiące.
PKS Poznań S.A. - 2016-06-01 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 000 PLN

Przewóz osób.
POMORSKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA SP.Z.O.O. - 2016-06-10 - Puck (pomorskie)

MALARZ - od 437,5 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Byczyna (opolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 100 PLN

kierowanie autobusem, sprzedaż biletów jednorazowych, przewóz pasażerów na wyznaczonych trasach, sprawdzanie stanu technicznego autobusu i przygotowanie do jazdy
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

analizowanie cen, warunków i terminów dostaw, wybór źródeł zaopatrzenia, zamawianie potrzebnej ilości artykułów, czuwanie nad terminową realizacją złożonych zamówień, itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kluczbork (opolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 489 PLN

- zamawianie materiałów i towarów związanych z pakowaniem produktów, - praca pod presją czasu,- negocjowanie warunków zakupów i dostaw,-bieżący kontakt z dostawcami- analiza stanów magazynowych-samodzielne myślenie- kreatywność- doświadczenie na podobnym stanowisku
ATHLETIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-13 - Kluczbork (opolskie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Kluczbork (opolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - do 2 800 PLN

obsługa linii regularnej,przewóz pasażerów,dbanie o czystość i stan techniczny pojazdu,
Inter-Trans Bis Dorota Kobus, Lucjan Kobus - 2016-03-01 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

praca w pojeździe pow. 15 miejsc , obsługa podróżnych
PKS Spółka z o.o. w Pile - 2016-10-10 - Piła (wielkopolskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

naprawa samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kluczbork (opolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 200 PLN

PROWADZENIE POJAZDÓW SŁUŻBOWYCH IZBY SKARBOWEJ W RZESZOWIE
IZBA SKARBOWA W RZESZOWIE - 2016-09-30 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 700 PLN

przewóz osób
VENUS Usługi Transportu Osobowego - 2016-09-07 - Tenczynek (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 800 PLN

prowadzenie autobusu, sprzedaż biletów
POWIŚLAŃSKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-27 - Kwidzyn (pomorskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 875 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Wołczyn (opolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 500 PLN

wykonywanie kursów regularnych autobusem
Jerzy Kostrzewa Usługi Transportowe Przewóz Osób - 2016-02-11 - Biała Podlaska (lubelskie)

Przewóz osób
Andrzej Nadra - 2016-06-02 - Zamość (lubelskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 400 PLN

prowadzenie autobusów i sprzedaż biletów
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W RZESZOWIE SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-01-08 - Rzeszów (podkarpackie)

KIEROWCA AUTOBUSU - 2 500 - 3 500 PLN

przewóz osób na budowę
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego"EKOBUD" sp z o.o. - 2016-02-18 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

przewóz osób na trasie Zawiercie -Częstochowa
EWA KOCHMAŃSKA P.P. ''KOCHMAŃSKA'' - 2016-08-08 - Częstochowa (śląskie)

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W RZESZOWIE SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-03-24 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Byczyna (opolskie)

obśługiwanie wyznaczinych tras jako kierowca autobusu, sprzedaż biletów jednorazowych, przewóz pasażerów na wyznaczonyc trasach, uzupełnienie stanu paliwa, prowadzenie dokumentacji jazdy
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

SPAWACZ TIG, MIG, MAG - od 2 000 PLN

przygotowywanie elementów sdo spawania prace ślusarskie, spawanie lekkich konstrukcji
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Kluczbork (opolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 900 PLN

prowadzenie pojazdu zgodnie z planem pracy, prowadzenie dokumentacji przewozowej, sprzedaż biletów, tankowanie i obsługa codziennna pojazdu
Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. - 2016-04-06 - Jaworzno (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed