Praca KIEROWCA AUTOBUSU KAT D Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: kierowca kat D

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU KAT D

Data zakończenia pracy: 01.12.2015

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015

Podobne oferty pracy

KASJER WALUTOWY - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Dusznica (podlaskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 750 PLN

Prowadzenie ładu i porządku w miejscu pracy, sprzedaż towaru, zamawianie towaru.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Złotoryja (dolnośląskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Opoczno (łódzkie)

STAŻ - REFERENT -TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

ewidencjonowanie korespondencji w aplikacji E-SODprowadzenie elektronicznego rejestru dok. dot. ubezpieczeniaprzygotowanie metryki sprawyabsługa kancelaryjna i sekretarskaarchiwizowanie dokum.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK DS. PRZEPROWADZEK - od 1 850 PLN

Noszenie mebli, paczke
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

sprzedaż towarów, promowanie firmy, zawieranie nowych umów sprzedażowych
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Kraśnik (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 13 PLN

obsługa linii produkcyjnej do wyrobu tortilli, korzystanie i odczytywanie orginalnych receptur kuchni tureckiej, ukraińskiej, załadunek pieca, wyrabianie masy
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Tarczyn (mazowieckie)

MURARZ-TYNKARZ - PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Murowanie i tynkowanie ścianw budynkach, tynkowanie ręczne i maszynowe, praca na wysokości powyżej 4 m, wyrabianie zaprawy murarskiej, umiejętność obsługi betoniarki i agregatu tynkarskiego.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Nowa Sól (lubuskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Legnica (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Rozładunek towaru, wydawanie towaru, sortowanie. Praca w godzinach 06:00-14:00, 14:00-22:00.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY + ST POWER - 997,4 PLN

- wykonywanie czynnności administracyjnych zleconych przez Prezesa,- informowanie na bierząco o występowanych awariach, niedociągnięciach.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 750 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Lesko (podkarpackie)

KRAWCOWA - od 1 850 PLN

oferta w ramach prac interwencyjnych: szycie odzieży roboczej
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Śmiłowo (wielkopolskie)

HYDRAULIK (S,30+) - 997,4 PLN

Prace montażowe i remontowe instalacji wodnych, grzewczych i kanalizacyjnych, montowanie przyborów sanitarnych i wyposażenia instalacji kanalizacyjnych, wykonywanie napraw i konserwacja sieci
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Tarnów (małopolskie)

ZBROJARZ - od 2 000 PLN

WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWEDOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU BETONIARZ, ZBROJARZMIEJSCE PRACY SZCZECIN ORAZ NA TERENIE POLSKI
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Ruda Śląska (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obowiązki związane z wykonywanym zawodem.
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN TARTACZNYCH - od 1 850 PLN

Pomoc przy obsłudze maszyn tartacznych, pomoc w załadunku na trak, odbiór towaru z maszyny tartacznej, sztaplowanie, układanie produktów. Praca w godzinach 8.00-16.00
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Nochowo (wielkopolskie)

ŚLUSARZ GALANTERII METALOWEJ - 997,4 PLN

Ślusarza galanterii metalowej
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Jurów (lubelskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

obsługa klientów poprzez platformy internetowe
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Poznań (wielkopolskie)

POMOC PRACOWNIKA DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

obsługa programów agencyjnych, doradzanie klientom w doborze ubezpieczenia, oferta stażu dla osób bezrobotnych do 30 roku życia, II profil pomocy
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

KUCHARZ KUCHNI WIETNAMSKIEJ - od 2 900 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie zasadnicze zawodowe gastronomiczne (kucharz kuchni orientalnej), doświadczenie zawodowe: min. 3 tala na w/w stanowisku, umiejętność wykonywania potraw kuchni wietnamskiej. Ogólny zakres obowiązków: przygotowywanie potraw kuchni wietnamskiej.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Lublin (lubelskie)

BARMAN - od 1 200 PLN

sprawna i szybka obsługa klientów, przygotowywanie drinków i koktajli, rozliczanie kasy fiskalnej, dbałość o porządek i czytsość w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA STOISKA MIĘSNEGO - od 2 000 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Żarnów (łódzkie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

zgodnie z probramem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Zielonka (świętokrzyskie)

727U KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Radom (mazowieckie)