Praca KIEROWCA AUTOBUSU Jędrzejów Usługi Transportowe i Przewóz Osób MATI-TRANS Edyta Żurek

Miejsce pracy:
28-300 Jędrzejów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
kierowanie autobusem na terenie miasta Jędrzejów (komunikacja miejska)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jędrzejów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jędrzejowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jędrzejów

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kierowca autobusu (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy D

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: przewóz osób

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Nazwa pracodawcy:
Usługi Transportowe i Przewóz Osób MATI-TRANS Edyta Żurek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Aksamitna 68, 42-480 Poręba, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefon , e-mail

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: zawierciański

Gmina pracodawcy: Poręba

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poręba

Ulica pracodawcy: Aksamitna

Numer budynku pracodawcy: 68

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu