Praca KIEROWCA AUTOBUSU Chmielnik Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie Spółka Akcyjna

Miejsce pracy:
36-016 Chmielnik 50, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Obsługa kursów na trasie Krosno - Rzeszów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia oraz inne dodatki

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chmielnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rzeszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chmielnik Rzeszowski

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. D

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: przewóz osób

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie Spółka Akcyjna

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Bieszczadzka 5, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV należy kierować na adres: sekretariat (at) pks.rzeszow.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Krosno

Gmina pracodawcy: Krosno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno

Ulica pracodawcy: Bieszczadzka

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: usługi komunikacyjne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.12.2015

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNIE CNC - od 3 062 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: UZBRAJANIE OBRABIARKI W NARZĘDZIA OBRÓBKOWE, TWORZENIE I KONSTRUKCJA OPRZYRZĄDOWANIA SPECJALNEGO , WŁAŚCIWE ZAMOCOWANIE DETALU, SAMOKONTROLA WYKONYWANYCH WYROBÓW PRODUKCYJNYCH, SAMODZIELNE TWORZENIE PROSTYCH CYKLI OBRÓBKOWYCH Z JEDNOCZESNYM DOBOREM NARZĘDZI I PARAMETRÓW SKRAWANIA,WYKONYWANIE ETAPÓW PROCESU PRODUKCJI WG ZAŁOŻONEGO, OPRACOWANEGO PROCESU TECHNOLOGICZNEGO WYROBU, IDENTYFIKOWANIE WYROBU NA KAŻDYM ETAPIE REALIZACJI PROCESU PRODUKCYJNEGO, DBAŁOŚĆ O CZYSTOŚĆ STANOWISKA PRACY, PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW BHP WYMAGANIA: UDOKUMENTOWANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE W ZAKRESIE PROGRAMOWANIA I OBSŁUGI MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNIE CNC, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ PRZYRZĄDÓW POMIAROWYCH ORAZ UMIEJĘTNOŚĆ POSŁUGIWANIA SIĘ NIMI
PHU GARDA - 2016-06-22 - Zgłobień (podkarpackie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

oferta pracy dla osoby niepełnosprawnej
ABA SERVIS SPÓŁKA Z O O - 2015-12-16 - Krasne (podkarpackie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 750 PLN

przewóż gości hotelowych
J.W. Construction Holding S.A. Hotel "Czarny Potok" - 2015-12-02 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

SPRZEDAWCA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH - od 2 500 PLN

SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH W FIRMIE W TRZEBOWNISKU .PRZYGOTOWYWANIE WYCEN BUDOWLANYCH, ZAMAWIANIE TOWARU.
Czarnikbud Sp. z o.o. - 2016-05-20 - Trzebownisko (podkarpackie)

KIEROWCA AUTOBUSU - 2 900 - 3 600 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

przewóż osób
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Urzędów (lubelskie)

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO Z JĘZYKIEM WĘGIERSKIM - od 3 000 PLN

- WSPÓŁPRACA Z KONTRAHENTAMI ZAGRANICZNYMI (GŁÓWNIE WĘGIERSKIMI),- PRZYJMOWANIE I WYSYŁANIE ZAMÓWIEŃ,- TWORZENIE OFERT HANDLOWYCH W J. WĘGIERSKIM,- POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW
HR CENTER - 2016-09-02 - Błażowa (podkarpackie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 3 200 PLN

Przewóz osób, obsługa węzła Poznań - Śrem. Okres próbny trwa 3 miesiące.
PKS Poznań S.A. - 2016-10-26 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 500 PLN

prowadzenie autobusu, obsługa pasażerów
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bartoszycach Spółka Akcyjna - 2016-06-06 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: •OBSŁUGĘ KLIENTA,•OBSŁUGĘ KASY FISKALNEJ•DBANIE O ODPOWIEDNIĄ EKSPOZYCJĘ TOWARÓW,•ZAMAWIANIE TOWARÓW
SPAR EXPRESS ZACZERNIE 648 - 2016-07-27 - Zaczernie (podkarpackie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 4 500 PLN

prowadzenie autokaru na przejazdach liniowych, obsługa pasażerów
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dorota Prusakiewicz - 2016-03-10 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 000 PLN

Przewóz dzieci do szkoły w Skalbmierzu,wyjazdy okolicznościowe,wycieczki.
F.H.U. MAJ-BUS Maj Danuta - 2017-02-08 - Miechów (małopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Obsługa klienta na stacji paliw
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GAMS S. Gancarz Stanisław - 2016-06-28 - Kamień (podkarpackie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 300 PLN

Przewóz osób na trasie Leżajsk - Rzeszów - Leżajsk
Podkarpacki Express Przemysław Flis - 2016-10-07 - Wola Zarczycka (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 2 350 PLN

- PRZYJMOWANIE NA STAN I WYDAWANIE TOWARÓW Z MAGAZYNÓW FIRMY, - PROWADZENIE EWIDENCJI MAGAZYNOWEJ ZGODNIE Z WYTYCZNYMI FIRMY, - OPIEKA NAD POWIERZONYM TOWAREM, - DBANIE O STANOWISKO PRACY
Zakład Produkcji Folii "Efekt Plus" Sp. z o.o. - 2016-10-21 - Rogoźnica (podkarpackie)

jazda autobusem w komunikacji regularnej
Usługi Transportowe Gorzel Gabriel - 2016-07-21 - Kazimierzówka (lubelskie)

ASYSTENT SERWISU - od 1 850 PLN

DO UZGODNIENIA CV prosimy przesyłać na adres e-mail; magdalena.jesionka (at) ams-iveco.pl
AUTO MOTO SERWIS - 2016-03-21 - Wola Cicha (podkarpackie)

prowadzenie pojazdu na trasie regularnej
TOMASZ GOŁBA G.T."TRANS" - 2016-10-05 - Oświęcim (małopolskie)

OBSŁUGA KLIENTA ZAGRANICZNEGO W JĘZYKU FRANCUSKIM - od 2 500 PLN

* ODBIERANIE POŁĄCZEŃ PRZYCHODZĄCYCH OD ZAGRANICZNYCH KLIENTÓW,* POMAGANIE IM W SKŁADANIU ZAMÓWIENIA, * ODPOWIADANIE NA PYTANIA I NAWIĄZYWANIE DŁUGOTRWAŁYCH RELACJI. * DODATKOWO BĘDZIESZ MÓGŁ SPRÓBOWAĆ SWOICH SIŁ PROWADZĄC FANPAGE NA FACEBOOKU.
CYFROWA FOTO - 2016-07-14 - Świlcza (podkarpackie)

SPAWACZ - od 2 500 PLN

do uzgodnienia
BUD-ECO SPÓŁKA CYWILNA - 2016-11-08 - Trzebownisko (podkarpackie)