Praca KELNERKA-POMOC KUCHENNA Wieluń kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wieluń, powiat: wieluński, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
przygotowywanie pizzy i innych posiłków, wydawanie posiłkó oraz zbieranie zamówień

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNERKA-POMOC KUCHENNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wieluń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wieluński

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Sieradzka 56A, 98-300 Wieluń, powiat: wieluński, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: wieluński

Gmina pracodawcy: Wieluń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieluń

Ulica pracodawcy: Sieradzka

Numer budynku pracodawcy: 56A

Profil działalności pracodawcy: usługi fryzjerskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

STAŻ/RPO/ - SPECJALISTA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - 997,4 PLN

przygotowywanie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiemwymagane doświadczenie
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

MONTER WYROBÓW Z DREWNA - 997,4 PLN

montarz wyrobów z drewna
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Majdan Brzezicki (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

przedstawienie oferty produktowej i usługowej
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Sierpc (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prowadzenie sekretariatu kancelarii
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Suwałki (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 850 PLN

pozyskanie klientów na sprzedaż używanych części samochdowych sporządzanie i przekazywanie ofert na rynek ukraiński, przygotowywanie raportów z wykonywanych zadań
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Skibin (kujawsko-pomorskie)

*KUCHARKA (PRACE INTERWENCYJNE) - od 2 361,2 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Ścinawa (dolnośląskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

Ksiegowanie dokumentów, archiwizacja
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PEDAGOG - 997,4 PLN

Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych z dziećmi, prowadzenie badań pedagogicznych lub psychologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Stalowa Wola (podkarpackie)

INFORMATYK-WDROŻENIOWIEC - 997,4 PLN

instalowanie oprogramowania u kontrahentów, diagnozowanie i usuwanie awarii sprzętu komputerowego, instalowanie urządzeń peryferyjnych, odzyskiwanie danych
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Nowy Sącz (małopolskie)

TRENER SPORTU - od 1 000 PLN

prowadzenie zajęć z zakresu boksu, zapasów, trener personalny
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Rzeszów (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

w zakresie doradcy klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Lipka (wielkopolskie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - 997,4 PLN

obsługa maszyn do produkcji mebli, dokonywanie pomiarów i sprawdzanie prawidłowości wykonywanych czynności
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Biłgoraj (lubelskie)

OPERATOR PRODUKCJI - do 1 850 PLN

prace przy linii produkcyjnej, kontrola jakości, monitorowanie prawidłowego procesu produkcji
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Piekary Śląskie (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Przyjmowanie i sprzedaż towaru, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Ogorzeliny (pomorskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - 997,4 PLN

- pomoc elektromontera- układanie kostki- kompletowanie, segregowanie materiałów- ciągnięcie kabla
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Reda (pomorskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Surhów (lubelskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi, realizacja zadań wychowawczo - dydatktycznych i opiekuńczych
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Pszczyna (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Kraków (małopolskie)

KONSERWATOR - od 2 000 PLN

ODBUDOWA DWORKU WPISANEGO DO ZABYTKÓW, PRACE KONSERWATORSKIE ZGODNIE Z WYMOGAMI ZABYTKÓW
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Nowy Kawęczyn (łódzkie)

SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

Praca fizyczna, bezpośrednia obsługa klienta. Doradzanie klientom w zakresie zagadnień związanych ze specyfiką jednego z działów sklepu z branży: budowlanej, majsterkowania, ddekoracji, ogrodu. Praca w godzinach 8-16 lub 13-21.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Płock (mazowieckie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Ostrołęka (mazowieckie)

KELNER - od 925 PLN

pbsługa klienta, utrzymanie czystości w miejscu pracy, wydawanie posiłków, obsługa POS
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane, remonty obiektów
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Przasnysz (mazowieckie)

NAUCZYCIEL RELIGII - od 460 PLN

Nauczanie religii. Wielkość etatu: 4/22. Wynagrodzenie od 460 zł - wg karty nauczyciela.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Moszczenica (małopolskie)

POMOC KELNERSKA K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Warszawa (mazowieckie)