Praca KELNER Turek PŁUCIENNICZAK PIOTR MAŁA GASTRONOMIA "PIZZERIA POD PAPUGAMI"

Kolska 30, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Turek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: turecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Turek

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy:
PŁUCIENNICZAK PIOTR MAŁA GASTRONOMIA "PIZZERIA POD PAPUGAMI"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: turecki

Gmina pracodawcy: Turek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Turek

Ulica pracodawcy: Kolska

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy: usługi, gastronomia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
"ALCO" Sp. z o.o. - 2016-09-05 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

wykształcenie bez znaczeniapredyspozycje do wykonywania zawodu kelnera
Restauracja Pensjonat" Lido" -Danuta Kowalska - 2016-05-11 - Antonin (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa komputera i innych urządzeń biurowych, nauka programu ksiegowego, wypisywanie faktur, wysyłanie i przyjmowanie korespondencji, obsługa i nadzór sklepu internetowego, pozyskiwanie kontrahentów, dbanie o estetyke miejsca pracy, wykonywanie innych poleceń przełozonego związanych ze stanowiskiem pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Turek (wielkopolskie)

KELNER - do 1 950 PLN

obsługa gosci w restauracjisłoskiej, serwowanie dań
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Wadowice (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

W programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Cieszków (dolnośląskie)

LISTONOSZ - od 2 050 PLN

profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych, doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych i telegramów, prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów, znieranie i aktualizacja danych dotyczących rejonu doręczeń oraz bazy adresowej firm, prowadzenie dokumentacji eksplotacyjnej, monitorowanie estetyki i stanu technicznego nadawczych i oddawczych skrzynek pocztowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej S.A.
POCZTA POLSKA S.A. - 2016-08-02 - Turek (wielkopolskie)

KELNER - od 2 405 PLN

Obsługa stołu szwedzkiego, zmywanie naczyń, dbanie o czystość w jadalni.
GRUPA WESTA SP.Z.O.O. - 2016-08-29 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

Bezpośrednia obsługa klienta indywidualnego i grupowego, przyjmowanie i podawanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Zamość (lubelskie)

KELNER - 1 850 - 1 900 PLN

Praca w restauracji na terenie terminala Portu Lotniczego w Szymanach
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Otwock (mazowieckie)

KELNER - do 2 000 PLN

Obsługa gości w restauracji hotelowej, obsługa konferencji, grupzorganizowanych, dbanie o wysokąjakość obsługi oraz utrzymaniepozytywnych relacji z klientami, przygotowywanie i utrzymywanie wporządku obsługiwanej sali
HASTON CITY HOTEL**** - 2016-03-30 - Wrocław (dolnośląskie)

kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Łowicz (łódzkie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Obsługa i nadzór maszyn szyjących i automatów szyjących do szycia różnych artykułów tekstylnych lub do haftowania wzorów na elementach odzieży lub innych wyrobów z zachowaniem wymagań technologicznych i eksploatacyjnych
BGH.WORK SP. Z O.O. - 2016-09-28 - Turek (wielkopolskie)

KELNER - od 1 750 PLN

Obsługa klientów, podawanie posiłków, napojów.Wymagania:- wykształcenie podstawowe,- książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych,- staż pracy mile widziany.
FARAON Małgorzata Sylwia Lach-Gwiazda - 2015-11-24 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

staż
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Konin (wielkopolskie)

kelner
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

Obsługa imprez okolicznościowych, podawanie posiłków.
RETRO Justyna Giers-Łastowska - 2016-05-31 - Jeziorany (warmińsko-mazurskie)

przestrzeganie dyscypliny pracy, obsługa grup i imprez okolicznościowych, utrzymanie czystości w salach i na stołach konsumenckich, rozliczanie się z pobranych potraw z kuchni oraz napojów z baru
Przystań Biskupińska Sp. z o.o. - 2016-03-18 - Biskupin (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA W DZIALE TECHNICZNYM - od 2 700 PLN

prowadzenie spraw związanych z nasadzeniami wikliny i zadrzewień, a także wycinkami wikliny i drzew, stosownie do potrzeb eksploatacyjnych na rzekach i kanałach oraz do wymogów ochrony środowiska przyrodniczego i wymogów ochrony przeciwpowodziowej, wnioskowanie do Dyrektora o nakazanie usunięcia drzew lub krzewów, opiniowanie wniosków udział w postępowaniach dotyczących udzielania zamówień publicznych prowadzonych przez Zespół ds. Zamówień Publicznych RZGW, w zakresie ich kompetencji, w tym przygotowanie dokumentacji niezbędnej do wszczęcia postępowania realizowanego na potrzeby komórki w szczególności w zakresie robót związanych z udrożnieniem poprzez usuwanie drzew i krzewów porastających dno, udział w przygotowywaniu dokumentów merytorycznych niezbędnych do wystawiania faktur za pozyskanie wikliny, pozyskanie drewna opiniowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych dotyczących realizacji robót budowlano-montażowych w szczególności w zakresie robót związanych z usuwaniem drzew i krzewów porastających dno oraz brzegi śródlądowych wód powierzchniowych. prowadzenie spraw związanych z wydobywaniem materiałów z koryt rzecznych i zbiorników.
REGIONALNY ZARZĄD GOSPODARKI WODNEJ W POZNANIU - 2016-03-04 - Skęczniew (wielkopolskie)

jak w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Przemyśl (podkarpackie)

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Worów (mazowieckie)

KELNER - od 1 950 PLN

Zgodny ze stanowiskiem; praca w godz 12.00-17.00; kontakt osobisty i telefoniczny z pracodawca w godz. 08.00-20.00;
STOŁÓWKA "POD MODRZEWIEM" ZDZISŁAW BUJAKOWSKI - 2016-06-01 - Ustka (pomorskie)

Obsługa gości przygotowanie sali
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kazimierz Dolny (lubelskie)

KELNER - od 12,74 PLN

- obsługa gości i baru- budowanie dobrych relacji z gośćmi hotelu - praca wg. określonych standardów i procedur
Dwor Sieraków Karolina Grabowska - 2016-10-12 - Sieraków (małopolskie)

KELNER - do 1 120 PLN

PROFESJONALNA OBSŁUGA GOŚCI, DBANIE O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK W MIEJSCU PRACY, OBSŁUGA KASY; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, OTWARTOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, MINIMUM 1 ROK W ZAWODZIE, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO (DOBRA), ROSYJSKIEGO (BIEGŁA), UKRAIŃSKIEGO (BIEGŁA); ROZKŁAD CZASU PRACY: 40 GODZIN TYGODNIOWO RÓWNIEŻ W WOLNE DNI W GODZINACH: 15.00-23.00;
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KELNER - od 2 060 PLN

Obsługa gości hotelowych
JACEK URBAŃCZYK FIRMA CONSULTINGOWA "PROMOTOR - 2016-04-05 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Wymagania: dyspozycyjność w tygodniu oraz w weekendy, profesjonalna obsługa gości, dbanie o porządek i czystość, mile widziane doświadczenie zawodowe, chęć do pracy.
Adam Samorajczyk "Restauracja nad Odrą" - 2017-01-16 - Racibórz (śląskie)

KELNER - od 6,5 PLN

obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-04-21 - Stargard (zachodniopomorskie)