Praca KELNER-STAŻ Gorysławice kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER-STAŻ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa gości

Data publikacji: 2016-03-23

Lokalizacja: Gorysławice (świętokrzyskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Gorysławice, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER-STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gorysławice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: buski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Różana 2, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: buski

Gmina pracodawcy: Busko-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Busko-Zdrój

Ulica pracodawcy: Różana

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy