Praca KELNER Solina kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Solina, powiat: leski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Kelner

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Solina

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: leski

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lesku

Adres pracodawcy:
Moniuszki 6, 38-600 Lesko, powiat: leski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: leski

Gmina pracodawcy: Lesko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lesko

Ulica pracodawcy: Moniuszki

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KONSERWATOR-MECHANIK - od 1 850 PLN

obsługa oczyszczalni- czyszczenie krat, nadzór nad pracą urządzeń,obsługa komputera przemysłowego.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Dębsko (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA - 2 000 - 2 100 PLN

praca biurowa, obsługa dokumentacji dot. uczniów
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Zgorzelec (dolnośląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- obsługa sekretariatu,- obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,- przygotowywanie dokumentów do księgowości,- kopiowanie dokumentów,- wystawianie faktur,- inne prace zlecone przez przełożonego w ramach stanowiska.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Zgierz (łódzkie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

KUCHARZ W PLACÓWCE SZKOLNO WYCHOWAWCZEJ
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER WYSOKIEGO SKŁADU - od 12,5 PLN

- kompleksowe prace związane z obsługą magazynu,- obsługa wózka widłowego wysoki skład,- odpowiednie rozmieszczanie i układanie towarów w magazynie,- obsługa skanera,- udział w inwentaryzacjach magazynu,- dbanie o porządek i higienę na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Pszczyna (śląskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

sprzedawca w stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

PAKOWACZ - do 1 850 PLN

Obsługa taśmy, obsługa specjalistycznego sprzętu do pakowania towaru, obsługa skanera, zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem, pakowanie towaru, kompletacja zamówień, rozładunek towaru.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Przypust (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - 997,4 PLN

analiza spływających do realizacji zamówień pod kątem technej i ekonomicznej możliwości wykonania, przygotowanie do akceptacji dokumentów koniecznych do uruchomienia produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Mielec (podkarpackie)

SPRZEDAWCA X2 - 997,4 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Obrowo (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA - od 1 750 PLN

obsługa urządzeń biurowych, rejestracja dokumentów, opracowanie korespondencji w zakresie adm. - gospodarczym
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Sucha Wola (podkarpackie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 13,09 PLN

obsługa wózków widłowych, komplemntacja zamówień
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Smolice (łódzkie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

układanie kostki granitowej; układanie dróg z kostki brukowej; niwelacja terenu
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Bytnica (lubuskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Czarnowęsy (zachodniopomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości, miele widziane doświadczenie zawodowe i wykształcenie, wynagrodzenie od 1850 zł brutto
Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne Witold Śliwiński - 2016-03-09 - Zełwągi (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER W HURTOWNI NABIAŁOWEJ - od 2 100 PLN

Prace związane z wykonywanym zawodem.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

POMOC LAKIERNIKA - 997,4 PLN

Przygotowywanie powierzchni do lakierowania
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

MONTER SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH - do 1 850 PLN

układanie kabli telekomunikacyjnych, ciężka praca fizyczna
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Chorzów (śląskie)

KONSULTANT TCOP - od 1 850 PLN

Obsługa połączeń przychodzących oraz wychodzących, zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta, realizacja zgłoszeń zgodnie z obowiązującymi zasadami
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Starogard Gdański (pomorskie)

TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA - od 1 850 PLN

naprawa i montaż maszyn i urządzeń rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Samwodzie (mazowieckie)

1621U PRACOWNIK MIESZALNI SUROWCÓW - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Radom (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 925 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Prace magazynowe, Liczenie elementów, przyjmowanie i wydawanie elementów. Wykształcenie min. podstawowe; Prace magazynowe. Uprawnienia operatora wózka widłowego.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie towaru , obsługa wózka jezdniowego (GCP)
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Bargły (śląskie)

ELEKTROMONTER - od 2 775 PLN

Diagnostyka i obsługa układów elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Kalisz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Ostrołęka (mazowieckie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 1 750 PLN

kontroler jakości
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Chróścina (dolnośląskie)

KONTROLER JAKOŚCI - 997,4 PLN

sprawdzanie wyrobów pod kątem jakości wykonania, godz. pracy 7.00-15.00
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 17 PLN

obsługa gości oraz baru, przygotowywanie sali do posiłków, dbałość o porzadek i estetykę sali
Grupa Incore Sp. z o.o. - 2016-11-29 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktyczno- wychowaczych z dziećmi w wieku od 2,5 do 4 lat w zakresie minimum programowego wychowania przedszkolnego.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Kolbuszowa (podkarpackie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed