Praca KELNER Słubice kontakt przez PUP

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na sklep łazienki.

Miejsce pracy: Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Kelner

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słubice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słubicki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Mickiewicza 3, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek o zorganizowanie stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: słubicki

Gmina pracodawcy: Słubice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słubice

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

PRACOWNIK II STOPNIA WYK. ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBL. - od 1 900 PLN

rozpoznawanie sytuacji rodzinnej dziecka, praca z rodziną, koordynowanie opieki lekarskiej dla wychowanków
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

SPECJALISTA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Poznań (wielkopolskie)

KUCHARZ KUCHNI ARABSKIEJ - od 2 300 PLN

Samodzielne wykonanie dań kuchni arabskiej i samodzielne prowadzenie kuchni.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Wrocław (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Zgodnie z umową.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Ropczyce (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu. Staż z Funduszu Pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Łask (łódzkie)

542U - KALETNIK - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Wielogóra (mazowieckie)

SERWISANT INFORMATYK (ART. 150F - DOTYCZY OSÓB DO 30 R. Ż.) - od 1 900 PLN

naprawa komputerów,serwis drukarek,obsługa gwarancyjna
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów mechanicznych w zakresie elektryki
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Dąbrowa Tomaszowska (lubelskie)

KIEROWNIK DZIAŁU HURTOWEGO-REFDO30 - od 1 850 PLN

Kierowanie zespołem ludzi, obsługa klientów hurtowych, tworzenie planów rozwoju firmy/działu hurtowego.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Żary (lubuskie)

MURARZ - od 2 800 PLN

praca murarza
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Sędzisław (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Prowadzenie działań w zakresie Instrukcji Kancelaryjnej, Rzeczowego Wykazu Akt oraz instrukcji o organizacji i zakresie działań archiwów zakładowych. Wykonywanie innych czynności związanych z zadaniami Samodzielnego Referatu Ubezpieczeń i Składek oraz Wydziału Rozliczeń Kont Płatników Składek.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

BUFETOWY-BARMAN - 997,4 PLN

przygotowywanie, eksponowanie, wydawanie oraz serwowanie posiłków i napojów
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Łosice (mazowieckie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Dębowiec (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż lodów, gofrów, ciast, deserów lodowych, nielodowych, kawy
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Piła (wielkopolskie)

KASJER- SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sklep "Żabka"
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Smolno Wielkie (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, spisywanie i zamawianie towarów, przyjmowanie towarów zgodnie z fakturą, metkowanie poszczególnych towarów, utrzymywanie porządku i czystosci
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Małki (kujawsko-pomorskie)

81S - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Radom (mazowieckie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 000 PLN

nauka obsługi programów księgowych, wprowadzanie danych, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Owińska (wielkopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

wg. pr.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Szczecin (zachodniopomorskie)

w/z
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Boguszów-Gorce (dolnośląskie)

PRACOWNIK DO OBSŁUGI BYDŁA. - od 1 850 PLN

Obsługa bydła- dój i pojenie cielaków, zadawanie paszy, odrzucanie obornika.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Świercze (opolskie)

SPRZĄTACZKA, PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

praca jako sprzątaczka
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Poznań (wielkopolskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE - 997,4 PLN

Wykonywanie projektów budowlanych, sprawdzanie dokumentacji przetargowej, sporządzanie kosztorysów inwestorskich i ofertowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Mielec (podkarpackie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY -MGR PRAWA - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Zambrów (podlaskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

transport krajowy
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Karolinki (wielkopolskie)