Praca KELNER Słubice JACEK WAWRZYNIAK

MICKIEWICZA 18/A, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta, realizacja zamówień klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słubice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słubicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Słubice

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: ważna badania sanepidu

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa kasy fiskalnej

Nazwa pracodawcy: JACEK WAWRZYNIAK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: słubicki

Gmina pracodawcy: Słubice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słubice

Ulica pracodawcy: MICKIEWICZA

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*