Praca KELNER Racot Ewa Majorczyk EUFORIA

Czereśniowa 2, 64-000 Racot, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: kelner

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Racot

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kościan

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
możliwość przyuczenia, prawo jazdy kat. B, mile widziana znajomość j. angielskiego, komunikatywność

Nazwa pracodawcy: Ewa Majorczyk EUFORIA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kościański

Gmina pracodawcy: Kościan

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Racot

Ulica pracodawcy: Czereśniowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: biuro rachunkowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.03.2016

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa gości, przyjmowanie zamówień
Zajazd "PRZY KOMINKU" Dominik Raniszewski - 2016-02-22 - Brzozie (kujawsko-pomorskie)

KELNER - do 1 850 PLN

Przyjmowanie i realizacja zamówień, obsługa gości.
kontakt przez OHP - 2016-11-17 - Zakopane (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI I SEKRETARZE BIURA ZARZĄDU - 997,4 PLN

przygotowywanie dokumentów do archiwum, tworzenie indywidualnych teczek pojazdów, stosowanie rzeczowego wykazu akt, postepwoanie z korespondencją, rejestrowanie psm, prowadzenie spisu spraw, przyjmowanie przesyłek
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Kościan (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

sprzątanie na zewnątrz obiektu, pielęgnacja terenów zielonych, sprzątanie wewnątrz budynku -biur
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Kościan (wielkopolskie)

Przyjmowanie zamówień, obsługa klienta oraz dbanie o czystość lokalu.
Jaciow Dawid Pizzeria & Restauracja Długa 2 - 2016-03-25 - Wodzisław Śląski (śląskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Dbałość o prawidłową obsługę Gości, przyjmowanie i realizacja zamówień, przyjmowanie Gości wg standardów restauracji, utrzymywania porządku oraz czystości na stanowisku pracy.
Bollywood Hollywood Sp. z o.o. - 2017-05-18 - Siedlce (mazowieckie)

POMOCNIK HYDRAULIKA - od 2 000 PLN

pomoc w montażu instalacji
INSTALATORSTWO C.O. WOD-KAN I GAZ TOMASZ KASZTELAN - 2017-03-10 - Kościan (wielkopolskie)

KELNER - od 2 500 PLN

Obsługa gości
Hotel "MERIDIAN" Olga Witczuk - 2016-05-09 - Chałupy (pomorskie)

KELNER - od 1 702 EUR

- prowadzenia obsługi zgodnie z właściwą procedurą obsługi: w formie bufetu, serwowanego menu, bankietu- udzielanie porady i zaleceń dla gości w zakresie serwowanych potraw i wina- przygotowanie naszego serwisu śniadanie i obiadowego- inspirowanie naszych gości i udzielanie porad dot. produktów własnych
A-ROSA Resort und Hotel GmbH - 2015-05-19 - Niemcy (Niemcy)

KELNER - 997,4 PLN

wg.programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

Obsługa gości w restauracji.
ZAMREST MAGDALENA KUBINA I PIOTR KUBINA SPÓŁKA JAWNA - 2017-05-11 - Zamość (lubelskie)

Obsługa klientów restauracji, utrzymywanie czystości w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kraków (małopolskie)

MONTER MEBLI - od 2 490 PLN

monter mebli
BOGATTI Sp. z o.o. - 2016-02-09 - Śmigiel (wielkopolskie)

Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i podawanie zamówień, inkasowanie należności. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Kępno (wielkopolskie)

Obsługa kelnerska gości wewnątrz lokalu i w ogródku
"PROFI" S.C. Katarzyna Kidawa-Kałka, Janusz Kałka - 2016-05-19 - Sosnowiec (śląskie)

Obsługa klientów restauracji. Praca w restauracji w systemie 1 dzień pracy/1 dzień wolny lub 2 dni pracy/2 dni wolne. Restauracja jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godz. 12.00-22.00.
Restauracja U GREKA s.c. Anna Maciulewicz, Robert Maciulewicz - 2016-12-07 - Zabrze (śląskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-05-08 - Żywiec (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 2 400 - 3 800 PLN

docieplanie styropianem, klejenie płytek klinkierowych
KRZYSZTOF GARBACZ "PW-KURB" KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE - 2016-11-25 - Kokorzyn (wielkopolskie)

Kelner
Dom Wczasowy-Restauracja " Jastarnia" - 2017-05-15 - Jastarnia (pomorskie)

KELNER - od 1 900 PLN

PRACA W RESTAURACJI OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU NA DWIE ZMIANY W GODZINACH: 9:00 - 17:00 ORAZ 10:00 DO - 18:00. W ZAKRES OBOWIĄZKÓW WCHODZI OBSŁUGA KLIENTA NA SALI KONSUMPCYJNEJ, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI, PRZYGOTOWYWANIE STOŁÓW POD PRZYJĘCIA, ZNAJOMOŚĆ KARTY DAŃ. OD OSOBY APLIKUJĄCEJ NA STANOWISKO WYMAGA SIĘ MIŁEGO USPOSOBIENIA DO KLIENTA ORAZ CHĘĆ WSPÓŁPRACY W ZESPOLE.
FIRMA BARTEK - 2016-12-19 - Rzeszów (podkarpackie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Lipówki (mazowieckie)

kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Koło (wielkopolskie)

KELNER - 2 000 - 2 500 PLN

Podawanie potraw na salę, znajomość, menu, obsługa klienta.
WSELENA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-29 - Kalisz (wielkopolskie)

KELNER - od 10 PLN

obsługa klienta, przygotowanie deserów lodowych, koktajli
Maja Waliczek F.H.U. - 2016-09-19 - Brenna (śląskie)

w/z
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Jawor (dolnośląskie)

Obsługa klientów zajazdu, obsługa imprez okolicznościowych
ZAJAZD POD SKAŁĄ MARTA STACHACZYŃSKA-RĄCZKA - 2016-11-29 - Krajowice (podkarpackie)

Wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kielce (świętokrzyskie)