Praca KELNER Oleśnica kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Oleśnica, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsluga ksy fiskalnej, obsluga klienta, pzrygotowanie sali konsumenckiej, obsluga zmywarko-wyparzarki

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oleśnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oleśnicki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Wojska Polskiego 13, 56-400 Oleśnica, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wymagane wykszt. srenie, komunikatywnosc, książeczka sanepid. Ofeta stażu-tylko dla osoby zrejestrowanej w PUP.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: oleśnicki

Gmina pracodawcy: Oleśnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oleśnica

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaz towaru, ekspozycja towaru, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala kart płatniczych, dbanie o porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Turek (wielkopolskie)

ZGODNY Z PR. STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Opoczno (łódzkie)

KOSMETYCZKA/STYLISTKA PAZNOKCI - 997,4 PLN

Manicure, przedłużanie paznokci, pedicure, stylizacja oka i brwi. Wymagany kurs metody żelowej,
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Mysłowice (śląskie)

ZBROJARZ - od 2 900 PLN

Praca w zawodzie na budowie, miejsce wykonywania pracy : Kraków, Wilno
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kraków (małopolskie)

POMOC KANCELARYJNA - 997,4 PLN

Obsługa sekretariatu urzędu oraz kancelarii. Obsługa urządzeń biurowych, bezpośredni kontakt z interesantem.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Platerów (mazowieckie)

STAŻ- PRACOWNIK PRODUKCJI- 237 - 997,4 PLN

wg programu- znajomość obsługi wiertarek, szlifierek ręcznych
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Namysłów (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 500 PLN

Pozyskiwanie klientów na terenie Zawiercia - dot. sprzedaży art. biurowych.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Zawiercie (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

pracownik administracyjny
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

KSIĘGOWY (WYPOS/DOPOS ST. PRACY) - od 1 850 PLN

Praca biurowo-księgowa.
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Drezdenko (lubuskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaz hurowa i detaliczna produktów przemysłowych, art szkolnych i biurowych,
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Łuków (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 900 PLN

Cięcie sadu, wykonywanie zabiegów ochrony roślin, rwanie i sortowanie jabłek.
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Przęsławice (mazowieckie)

STAŻ - PRACOWNIK OBSŁUGI SKLEPU - 997,4 PLN

pon- sob 6-14 lub 14-22
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Opole (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

pełna obsługa sklepu spożywczego małopowierzchniowego
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - od 12 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Warszawa (mazowieckie)

MASZYNISTA - 997,4 PLN

maszynista
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Gdynia (pomorskie)

PRASOWACZKA - 997,4 PLN

Prasowanie odzieży.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Wysoka (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 900 PLN

Budowanie dystrybucji, osiąganie zakładanych przychodów, obsługa handlowa klientów w wyznaczonym regionie, monitorowanie konkurencji
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Grójec (mazowieckie)

KUCHARZ- KATERINGOWY - do 1 850 PLN

Oferta dla osób po 30 roku życia, spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie średnie kierunkowe; roczne doświadczenie; Obsługa klientów związana z działalnością gastronomiczną; rozwożenie posiłków na terenie Śląska
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 9 PLN

Ochrona obiektów. Praca Bełchatów - Carrefour, Smyk, WDIS
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Bełchatów (łódzkie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

Sprzedawca -kasjer (florysta)
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Brzeg (opolskie)

MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH I ALUMINIUM - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru, obsługa urządzeń, piły do cięcia aluminium i PVC, montaż wyrobów, przygotowanie do transportu, organizowanie zaopatrzenia
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Żory (śląskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Księgowanie, nanoszenie faktur, sprawdzanie i tworzenie raportów, kontrola wybranych punktów sklepowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Opalenica (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie remontów budowlanych, budowa nowych obiektów.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Dziewierzewo (kujawsko-pomorskie)

Obsługa klientów oraz sprzedaż towarów.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Połczyn-Zdrój (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

wykonywanie prac porządkowych
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Ostrówek (łódzkie)

MAGAZYNIER WYDANIA TOWARU - od 2 800 PLN

kompletowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Wola Krzysztoporska (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków w kuchni restauracji hotelowej.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Siedlce (mazowieckie)