Praca KELNER (O) Żabno Pizzeria Ateńska Barbara Pikul

Miejsce pracy:
Rynek 12, 33-240 Żabno, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, wydawanie posiłków, dbałość o stanowisko pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żabno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żabno

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0:
Książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie gastronomiczne/pokrewne , mile widziane doświadczenie na stanowisku, prawo jazdy kat B, umowa na okres próbny, praca w Żabnie co drugi dzień po 12 godz. od godz.10.00 do 22.00, niedziela 14.00 do 22.00 wynagrodzenie 1900,- brutto , osoby z okolic Żabna. Kontakt: Pizzeria Ateńska Barbara Pikul ul. Rynek 12, 33-240 Żabno, wcześniejszy kontakt telefoniczny 660468016 ( w godz. 8.00-15.00)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Pizzeria Ateńska Barbara Pikul

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Berka Joselewicza 4a, 33-200 Brnik, powiat: dąbrowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie + CVwcześniejszy kontakt telefoniczny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 08:00-15:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: dąbrowski

Gmina pracodawcy: Dąbrowa Tarnowska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brnik

Ulica pracodawcy: Berka Joselewicza

Numer budynku pracodawcy: 4a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.09.2016