Praca KELNER Lutowiska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Lutowiska, powiat: bieszczadzki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: obsługa restauracji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lutowiska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bieszczadzki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 22.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

Bełska 22, 38-700 Ustrzyki Dolne, powiat: bieszczadzki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: bieszczadzki

Gmina pracodawcy: Ustrzyki Dolne

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ustrzyki Dolne

Ulica pracodawcy: Bełska

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - od 1 850 PLN

Sprzedaż art. przemysłowych, przygotowanie oferty handlowej, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

PRACOWNIK WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW - od 12 PLN

podstawianie/odbiór samochodów, obsługa klienta, przygotowanie i kontrola stanu technicznego pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Katowice (śląskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowanie dań kuchni ukraińskiej i rosyjskiej (pierogi, dania z dziczyzny, zupy ukraińskie, bliny z kawiorem)
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHARZA - od 1 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTROMONTER - od 11,56 PLN

PRACA NA LINII PRODUKCYJNEJ, WYMAGANIA WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE,
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MURARZ - od 1 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Warszawa (mazowieckie)

REJESTRATORKA / ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 900 PLN

Asystowanie lekarzowi przy zabiegach, rejestrowanie pacjentów, wykonywanie czynności porządkowych, sterylizacja narzędzi.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Wydawanie posiłków, przygotowywanie obiadów, obieranie warzyw, utrzymywanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Gniezno (wielkopolskie)

TYNKARZ - do 1 850 PLN

Tynkowanie
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Chocznia (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA / PR.GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

pomoc administracyjna i pracownik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK SOLARIUM - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

obsługa programu finansowo-księgowego
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Siedlce (mazowieckie)

SALE MANAGER/MENADŻER DS. SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie nowych klientów i dostawców nowych kontraktów, udział w spotkaniach biznesowych, przygotowywanie i przedstawianie ofert klientom, negocjacje warunków współpracy, raportowanie pracy w systemie CRM
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Szczeglin (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

Czytanie rysunku technicznego, spawanie metodami MIG/MAG, TIG, obsługa elektronarzędzi.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Rybnik (śląskie)

DORADCA KREDYTOWY - od 1 850 PLN

świadczenie doradctwa kredytowego
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Mońki (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż oraz doradztwo w zakresie wyboru narzędzi, obsługa klientów, przy kasie fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Horyniec-Zdrój (podkarpackie)

SPRZEDAWCA MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

zamawianie i wydawanie surowców do produkcji ,przyjmowanie zamówień na dostawy pieczywa , sprzedaż pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Przeworsk (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Kruszyna (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Prowadzenie dokumentacji sklepu, obsługa urządzeń biurowych, przyjmowanie korespondencji, prowadzenie listy adresowej.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Grzymałków (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - do 12,4 PLN

Wykształcenie min. zawodowe; mile widziane doświadczenie w handlu; odpowiedzialnść; chęci do pracy; elastyczny system pracy; miejsce pracy Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

kontakty handlowe z klientami z Wietnamu, obsługa klientów w miejscu sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Warszawa (mazowieckie)

332S - ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie robót związanych z instalacjami elektrycznymi
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Niemianowice (mazowieckie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Zielona Góra (lubuskie)

ZAPOZNANIE SIĘ TOWAREM ZNAJDUJĄCYM SIĘ W HURTOWNI (ZNICZE, ART. FLORYSTYCZNE). ZAPOZNANIE SIĘ Z ZASADAMI OBSŁUGI KASY FISKALNEJ, UKŁADANIA KOMPOZYCJI KWIATOWYCH.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Konin (wielkopolskie)

MURARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Zielona Góra (lubuskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

staż ze środków unijnych PO WER
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Łask (łódzkie)

POMOCNIK MONTERA SIECI GAZOWYCH - od 14 PLN

Pomoc montera sieci gazowych i wod.-kan. Prace związanie z wykopami liniowymi, Wykonywanie wykopów, pomoc przy zgrzewaniu rur, układaniu sieci.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Wrocław (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed