Praca KELNER Kolnica kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kolnica, powiat: brzeski, woj: opolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg wniosku

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kolnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Armii Krajowej 32, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: karta referencyjna i DO

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeg

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPAWACZ - od 1 850 PLN

- Wykonywanie prac spawalniczych w zakresie zleconym przez przełożonego. Przygotowanie przeznaczonych do spawania detali. Kontrola jakości spawu i czyszczenie spoin. Układanie elementów gotowych (pospawanych) w odpowiednich pojemnikach. Wykonywanie czynności transportowych (przy pomocy suwnicy) przy dostarczaniu i odstawie pojemników na stanowisko spawalnicze. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Prawidłowe oraz terminowe i jakościowe wykonanie prac. Dbałość o stan techniczny wyposażenia. Utrzymywanie ładu i porządku w miejscu pracy oraz zachowanie warunków ppoż. na stanowisku. - Praca na terenie woj. śląskiego.- Wynagrodzenie: 1850 zł/brutto/miesięcznie. Praca na umowę o dzieło na 2 lata.- Praca w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00 + soboty, niedziele. Wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 5 lat na stanowisku spawacza. Wymagane uprawnienia spawalnicze: EN 287-1, 111, P, BW, 1.2 B, T13, PE / bs. Wymagana umiejętność spawania poziomego, pionowego, rur oraz konstrukcji. Wymagany Certyfikat spawacza Polskiego Rejestru Statków.
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Katowice (śląskie)

KONSULTANT TCOP - od 1 850 PLN

Obsługa połączeń przychodzących oraz wychodzących, zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta, realizacja zgłoszeń zgodnie z obowiązującymi zasadami
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Starogard Gdański (pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 387,5 PLN

pomoc nauczyciela w opiece nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Jaksice (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY <30 NK - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Skoki (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie z dołaczonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-10 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 000 PLN

UPRAWIANIE ZIEMI ROLNEJ, CAŁOKSZTAŁT ZABIEGÓW WYKONYWANYCH NARZĘDZIAMI I MASZYNAMI UPRAWOWYMI, , UZYSKIWANIE PRODUKTÓW ROŚLINNYCH, NAWOŻENIE, NAWADNIANIE I INNE CZYNNOŚCI ROLNICZE WYKONYWANE W ZALEŻNOŚCI OD SEZONOWOŚCI WYKONYWANYCH PRAC. ZASTĘPOWANIE INNYCH PRACOWNIKÓW I INNE W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB PRACODAWCY.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Skierniewice (łódzkie)

POMOCNIK CUKIERNIKA - 997,4 PLN

1. Pomoc przy wypieku wyrobów cukierniczych: pączki, bułki, ciastka.2. Pomoc przy zdobieniu wyrobów cukienriczych.3. Zamawianie zamówień potrzebnych do wyrobu ciast i ciastek.4. Utrzymanie stanowiska pracy w czystości.5. Inne czynności zlecone przez opiekuna stażu.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Witonia (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

MONTER STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ - do 1 850 PLN

MONTAŻ I OBRÓBKA STOLARKI
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK TERMOFORMOWANIA - PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

pakowanie gotowych wyrobów do pudeł kartonowych, układanie pudeł na palecie zbiorczejprzygotowywanie pudeł do pakowaniaprowadzenie bezawaryjnego procesu produkcji zgodnie z potwierdzonym zleceniem produkcyjnym
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Poniatowa (lubelskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

-prowadzenie ewidencji VAT-wystawianie i dekretacji faktur-naliczanie wynagrodzeń, ewidencja czasu pracy pracowników
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Olszewo-Borki (mazowieckie)

SERWISANT - do 1 850 PLN

napraw urządzeń biurowych (drukarki,kserokopiarki )
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 2 700 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru, utrzymanie czystości i towaru w należytym porządku
MH DEKORACJE - 2016-09-15 - Brzeg (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

WYPIEK PIECZYWA I WYROBÓW CUKIERNICZYCH, PRZEDAŻ ART. KLIENTOM
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Chojna (zachodniopomorskie)

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH - od 1 850 PLN

prace porzadkowe w zakresie utrzymania czystości
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Dębno (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA WŁAŚCIWEGO - od 1 850 PLN

chęci do pracy, osoby zarejestrowane w PUP na dzień 23.03.2016,ponieżej 30 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWNIK SKLEPU MOBILNEGO - od 2 000 PLN

prowadzenie moblinego sklepu na kółkach, obsługa i pozyskiewanie klientów, zamawianie towarów, układanie tras, dystrybucja materiałów promocyjnych, prowadzenie ewidencji i rozliczanie kasowe.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Łuków (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

przygotowywanie dokumentacji księgowej, deklaracji VAT itp.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Katowice (śląskie)

STARSZY INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 9 500 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za -prowadzenie tworzenia oraz wdrożenia modeli biznesowych, usług biznesowych oraz aplikacji usług przy wykorzystaniu odpowiedniej infrastruktury informatycznej; -ustalanie wymagań dla danej usługi, identyfikowanie najbardziej adekwatnej technologii oraz stworzenie i implementacja schematu oprogramowania; -analiza modelu biznesowego, zbieranie informacji potrzebnych dla realizacji tworzonego oprogramowania; -przeprowadzanie dokumentacji tworzonego oprogramowania;
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Kraków (małopolskie)

TYNKARZ - od 12 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUNKA - do 1 850 PLN

sporządzanie programu zajęc, prowadzenie dziennika zajęć, pomoc przy obsłudze,nauka samodzielnego jedzenia, dbałość o higienę osobistą wychowanków, itp.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Bisztynek (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH - 2 500 - 3 500 PLN

załadunek towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Słupno (mazowieckie)

MISTRZ W ZAKŁADZIE STOLARSKIM - 2 500 - 3 500 PLN

kierowanie grupą pracowników; kontrola pracy, wydajności i jakości; ustalanie technologii wykonywania wyrobów; wykonywanie wycen oraz inne prace
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Dzierżązna (łódzkie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWO- GOSPODARCZY - STAŻ - 997,4 PLN

ZAPOZNANIE SIĘ Z OZNACZENIAMI TECHNICZNYMI POSIADANYCH TOWARÓW HANDLOWYCH, PRZYJMOWANIE, WŁAŚCIWE TEMATYCZNE MAGAZYNOWANIE SKŁADNIKÓW MAJĄTKOWYCH ZWRACAJĄC UWAGĘ NA SYMBOLE - NR IDENTYFIKACYJNE TOWARU - PRZYGOTOWYWANIE I PAKOWANIE TOWARÓW DO WYSYŁKI WRAZ ZE SKOMPLETOWANIE NIEZBĘDNYCH DOKUMENTÓW, BIEŻĄCE SYGNALIZOWANIE PREZESOWI SPÓŁKI WSZELKICH RÓŻNIC LUB REKLAMACJI W DOSTAWACH, WYDAWANIE TOWARÓW WYŁĄCZNIE NA PODSTAWIE UPRZEDNIO SPORZĄDZONYCH DOKUMENTÓW MAGAZYNOWYCH PRZED DZIAŁ HANDLOWY ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI, PRAWIDŁOWE OZNAKOWYWANIE ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W MAGAZYNACH TOWARÓW, WŁAŚCIWIE ZABEZPIECZENIE SKŁADNIKÓW MAJĄTKOWYCH PRZED ZNISZCZENIEM, ZEPSUCIEM, KRADZIEŻĄ LUB POŻAREM ORAZ NIEZWŁOCZNIE ZGŁASZANIE PREZESOWI SPÓŁKI WSZELKICH NIEPRAWIDŁOWOŚCI Z TYM ZWIĄZANYCH, KOMPLETOWANIE TOWARÓW ŚCIŚLE WG USTALEŃ WRAZ Z PRZYGOTOWANIEM NIEZBĘDNYCH DOKUMENTÓW, CODZIENNIE PRZED ZAKOŃCZENIEM PRACY POWKŁADANIE DO SEGREGATORÓW DOKUMENTÓW MAGAZYNOWYCH Z DANEGO DNIA, PRZEKAZYWANIE WŁAŚCIWIE SPORZĄDZONYCH I PODPISANYCH DOKUMENTÓW OBROTU TOWAROWEGO DO KSIĘGOWOŚCI, PRZYGOTOWANIE MAGAZYNÓW DO OKRESOWYCH ZDAWCZO-ODBIORCZYCH INWENTARYZACJI I UCZESTNICZENIE W SPISACH Z NATURY, WYKONYWANIE PRAC GOSPODARCZO - MAGAZYNOWYCH TAKICH JAK: PORZĄDKOWANIE MAGAZYNU, WYKONYWANIE MAGAZYNU I PLACU WOKÓŁ MAGAZYNU, WYKASZANIE OBIEKTÓW ZIELONYCH, ODŚNIEŻANIE W OKRESIE ZIMY
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Większyce (opolskie)

DOZORCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Nadzór nad magazynem,dokonywanie zakupów dla firmy, pełnienie roli portiera, prace porządkowe oraz organizacyjne na terenie firmy.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Dęblin (lubelskie)

KIEROWCA CIĘŻARÓWKI - od 1 850 PLN

kierowca zawodowy - przewóz rzeczy Polska-Ukraina
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Poznań (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed