Praca KELNER/ KELNERKA Rostock kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Rostock, Niemcy

Zakres obowiązków:
Obsługa gości restauracji, polecanie dań z menu w tym napojów gorących i zimnych, serwowanie dań i napoi, uzupełnianie braków w lodówkach restauracji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8,5 EUR

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Stawka do negocjacji

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/ KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rostock

Państwo, w którym pracownik będzie pracował: Niemcy

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 8,5 EUR

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Elastyczność i zdolność do pracy pod presją czasu, doświadczenie zawodowe.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Podkarpacka Wojewódzka Komenda

Piłsudskiego 31, 35-074 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: angielski, niemiecki

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV ze zdjęciem

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem poczty email.

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 31

Profil działalności pracodawcy: Restauracje

Oferta zgłoszona przez: Podkarpacka Wojewódzka Komenda

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

zagranicznaEures: 1

rodzajOferty_1: EURES