Praca KELNER Kazimierz Dolny kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kazimierz Dolny, powiat: puławski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Zgodny z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kazimierz Dolny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: puławski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Lubelska 2G, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: puławski

Gmina pracodawcy: Puławy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puławy

Ulica pracodawcy: Lubelska

Numer budynku pracodawcy: 2G

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 2 000 PLN

okreslone we wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Łobez (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO Z EDUKACJĄ DLA BEZPIECZŃSTWA - od 1 850 PLN

Praca z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnościami sprzężonymi i z głęboką niepełnosprawnością intelektualną
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Cieszyn (śląskie)

KELNER - od 1 750 PLN

obsługa gości hotelowych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 850 PLN

diagnozowanie usterek samochodów osobowych, naprawa samochodów osobowych, naprawy podzespołów wymontowanych z pojazdów (alternatory, rozruszniki, wtryskiwacze)
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Chełm (lubelskie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

Kosmetyczka
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Brzeg (opolskie)

POMOCNIK DO PRAC POLOWYCH - od 1 850 PLN

pomocnik do prac polowych
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Sarbinowo (wielkopolskie)

OPERATOR LINII DO SORTOWANIA - od 1 750 PLN

operator linii do sortowania
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Choszczno (zachodniopomorskie)

POMOCNIK OGRODNIKA - od 2 000 PLN

wg. wniosku
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZĄTACZ/KA BIUROWY/A - od 2 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

wstępne przygotowanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Sławno (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 600 PLN

Pomoc kuchenna (obróbka warzyw)
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Kraków (małopolskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Zabrze (śląskie)

ŚLUSARZ -SZLIFIERZ - od 1 850 PLN

montaż kleszczyków naczyniowych: gratowanie oraz załamywanie krawędzi, pasowanie kleszczyków, punktowanie, wiercenie, przygotowanie do hartowania, zaczyszczanie złącza, nitowanie, szlifowanie do szablonu, obsługa szlifierki Metabo, szlifowanie ramion, ucha, szczęk, złącza, szlifowanie wstępne kleszczyków naczyniowych
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

samodzielne przygotowywanie posiłkówzamawianie produktów
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Wisła (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Prowadzenie pojazdu, załadunek, rozładunek, zabezpieczenie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Jaworzno (śląskie)

KUCHARZ - od 1 000 PLN

przygotowywanie posiłków, umiejętność przygotowywania dań kuchni ukraińskiej
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Zakopane (małopolskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 1 387,5 PLN

obsługa klienta,rejestracja, obieranie telefonów, koordynacja pracy przychodni
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Złotów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 750 PLN

Sprzedawca srebrnej biżuterii
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

REFERENT DZIAŁU KADR - 997,4 PLN

prace biurowo-kadrowe
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Potulice (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Krapkowice (opolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - STAŻ EFS RPO - UZUPEŁNIENIE (SZPROTAWA) - 997,4 PLN

Praca w dziale sprzedaży, obsługa klienta, wystawianie dokumentów sprzedaży, wydawanie przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Szprotawa (lubuskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Gończyce (mazowieckie)

SPAWACZ METODĄ MAG HL 045 - do 1 850 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie zawodowe: 2 lata; spawanie konstrukcji stalowych; trzy zmiany; miejsce pracy: cała Polska
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Gliwice (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Siedlec (wielkopolskie)

WYCHOWAWCA W PLACÓWCE OPIEKUŃCZO WYCHOWAWCZEJ - do 2 000 PLN

Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu: http://www.pupgliwice.intracom.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/roboty_publiczne.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy. Wykształcenie wyższe; asystowanie i wspieranie mieszkańców, organizowanie czasu, współpraca z rodzicami, opiekunami; dwie zmiany; miejsce pracy: Knurów;
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Knurów (śląskie)

*SPRZEDAWCA W SKLEPIE MONOPOLOWYM (REFUNDACJA WYNAGRODZENIA ART. 150 F USTAWY) - od 1 900 PLN

przyjmowanie dostaw, obsługa klienta, sporządzanie raportów dobowych
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Lubin (dolnośląskie)

KONSTRUKTOR ODZIEŻY - 997,4 PLN

Wykonywanie szablonów i wykrojów podstawowych części odzieży damskich i dziecięcych.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR MASZYN PRZĘDZALNICZYCH - od 2 000 PLN

Podwieszanie niedoprzędów, zaprzędzanie, likwidacja zrywów i nawinięć. Zasypywanie pustych cewek do maszyny. Czyszczenie maszyny. Ciężka prac fizyczna w cięzkich warunkach temperaturowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Łódź (łódzkie)

POZOSTALI STOLARZE MEBLOWI I POKREWNI - od 1 850 PLN

wykonywanie prostych czynności przy zbijaniu stelaży meblowych,załudunek i rozładunek stelaży,elementów meblowych oraz płyty
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Klatka (łódzkie)