Praca KELNER/KA Kielce Wiśniewscy S.C

Zamkowa 5, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g potrzeb

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, gastronomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka zdrowia

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Motywacja do pracy,odpowiedzialność, sumienność.

Nazwa pracodawcy: Wiśniewscy S.C

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wskazany kontakt osobisty wraz z CV w godz od 10.00-16.00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 10.00-16.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Zamkowa

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: Restauracje i pozostałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

BLACHARZ - od 1 750 PLN

Wykonywanie robót budowlanych w szczególności obróbek blacharskich, parapetów, roboty wykończeniowe i inne.
ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH DACHPOL - 2015-11-23 - Kielce (świętokrzyskie)

KELNER/KA - od 1 850 PLN

obsługa klienta w restauracji; mile widziane doświadczenie
P.P.H.U."BELLA-ITALIA"PIZZERIA S.C. - 2016-01-08 - Strzelce Opolskie (opolskie)

DORADCA FINANSOWY - od 800 PLN

Sprzedaż produktów finansowych oferowanych przez firmę. Pozyskiwanie i obsługa klienta. Kontakt tel. 668 365 892 lub e-mail: ewa.skotnicka (at) proficredit.pl
Profi Credit Polska S.A. - 2016-02-11 - Kielce (świętokrzyskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

1.Aktywne pozyskiwanie klientów2.Kompleksowa obsługa Klienta w Oddziale3.Praca z Klientem zaległościowym w terenie4.Aktywna sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Spółkę
CAPITAL SERVICE S.A. - 2016-04-18 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA KAT C + E - 2 000 - 4 000 PLN

Doświadczenia zawodowe.
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych FART SP. Z O.O. - 2016-06-29 - Kielce (świętokrzyskie)

KELNER/KA - od 2 000 PLN

Profesjonalna obsługa klienta
RESTAURACJA "La Cucina Italiana" Barbara Chrobot - 2017-01-10 - Kielce (świętokrzyskie)

KURIER- PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

W/g stanowiska.
Cuculo A. Kukulska - 2016-01-07 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Utrzymywanie samochodu w czystości, zabezpieczenie ładunku.
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - DORADCA KLIENTA - od 1 600 PLN

Telefoniczny kontakt z klientem
kontakt przez OHP - 2016-11-03 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Praca w wydziale produkcyjnym,szlifiernia, formiernia.
Odlewnia Chemar Sp. z o.o. - 2016-05-19 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 12 PLN

pracownik restauracji
kontakt przez OHP - 2017-01-09 - Kielce (świętokrzyskie)

INŻYNIER BUDOWLANY O SPECJALNOŚCI SIECI I INSTALACJE SANITARNE - od 3 000 PLN

Kontrola i utrzymanie należytego stanu technicznego instalacji wod.-kan., sanitarnej, co i kominów. Nadzór nad grupą konserwatorów wod.-kan. Sprawowanie nadzoru nad zleconymi robotami i naprawami bieżącymi. Rozliczanie mediów. Kontrola i utrzymanie należytego stanu technicznego instalacji wod.-kan., sanitarnej, co i kominów. 2. Nadzór nad grupą konserwatorów wod.-kan. 3. Sprawowanie nadzoru nad zleconymi robotami i naprawami bieżącymi. 4. Rozliczanie mediów.
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wichrowe Wzgórze" w Kielcach - 2016-05-11 - Kielce (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU - od 1 850 PLN

Realizacja planów sprzedażowych dla stałych i nowo pozyskanych klientów, opracowywanie ofert handlowych i aplikowanie w akcjach przetargowych, stałe doskonalenie wiedzy branżowej i dbanie o rozwój własny i firmy.
P.P.H "LOGIS" Sp. z o.o. - 2016-01-05 - Kielce (świętokrzyskie)

ELEKTROMONTER - od 3 000 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych i słaboprądowych, montaż przewodów, montaż osprzętu elektrycznego, miejsce pracy Kielce.
Przedsiębiorstwo Robót Montażowo Inwestycyjnych Promontin sp zo.o. - 2016-11-30 - Kielce (świętokrzyskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 2 000 - 6 000 PLN

Zawieranie umów ubezpieczeniowych z klientami indywidualnymi oraz z małymi i średnimi firmami.
PZU-SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-10-05 - Kielce (świętokrzyskie)

KELNER/KA - 10 - 15 PLN

Bieżąca, kompletna obsługa gości restauracji, dbanie o wizerunek lokalu.
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Tarnowskie Góry (śląskie)

WARTOWNIK - od 7,5 PLN

Ochrona obiektu przed kradzieżą i włamaniem.
SECURITY GROUP Sp. z o.o. - 2016-01-05 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Kielce (świętokrzyskie)

KELNER/KA - od 8 PLN

obsługa gości, przyjmowanie zamówień, dbanie o wizerunek firmy
kontakt przez OHP - 2016-02-23 - Stargard (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie klatek schodowych, sprzątanie terenów wokół bloków, odśnieżanie.
Przedsiębiorstwo Usługowe GARDEN Alfreda Gajek - 2016-02-22 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA - 2 200 - 2 500 PLN

Dystrybucja towarów. Kontakt tel. 502 250 903
USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ OLCZYK 25-607 Kielce ul. B.Chrobrego 6/1 - 2016-05-05 - Kielce (świętokrzyskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Usługi fryzjerskie.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kielce (świętokrzyskie)

HOSTESSA - od 11 PLN

Rozdawanie ulotek i gazetek dla placówki bankowej
kontakt przez OHP - 2016-09-09 - Kielce (świętokrzyskie)

MONTER KOTŁÓW I PIECÓW NA PELET - od 1 750 PLN

Montaż kotłów i piecy na pelet.
NEBIOLO POLSKA sp zo.o. - 2015-12-01 - Kielce (świętokrzyskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - od 2 000 PLN

Doświadczenie zawodowe
"POD TELEGRAFEM" S. A. w Kielcach - 2016-09-02 - Kielce (świętokrzyskie)