Praca KELNER Jarosławiec OŚRODEK WCZASOWY ,,TINA" K.WIERZBOWSKA

Spacerowa 2, 76-107 Jarosławiec, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: podawanie posiłków w stołówce

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jarosławiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sławieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Postomino

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: OŚRODEK WCZASOWY ,,TINA" K.WIERZBOWSKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: sławieński

Gmina pracodawcy: Postomino

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jarosławiec

Ulica pracodawcy: Spacerowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: OŚRODEK WCZASOWY - NOCLEGI, WYŻYWIENIE

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 900 PLN

obsługa klienta w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, przygotowywanie sztućców, szkła, oraz naczyń, nakrywanie stołów, udzielanie konsumentowi informacji dot. serwowanych regionalnych potraw oraz doradzanie, przyjmowanie zamówień. obsługiwanie uczestników prztjęc okolicznosciowych
Jaśkowa Zagroda S.C. - 2016-04-08 - Napachanie (wielkopolskie)

Obsługa gości. Praca w godz. 7-19
Interferie S.A. - 2016-04-15 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

KELNER - od 1 750 PLN

przyuczenie do zawodu kelnera
kontakt przez OHP - 2016-08-12 - Zielona Góra (lubuskie)

KELNER - od 12,73 PLN

kelner, obsługa gosci
BARBAROSA Dariusz Wolak - 2016-02-16 - Grabinek (warmińsko-mazurskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Jarosławiec (zachodniopomorskie)

- obsługa klienta- serwowanie potraw- przygotowywanie sali- utrzymanie czystości- obsługa imprez okolicznościowych- wystawianie rachunków
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Przyłęków (śląskie)

KELNER* - od 2 500 PLN

Dbałość o utrzymanie ładu i porządku na powierzonym stanowisku pracy. Przestrzeganie standardów obsługi obowiązujących w Hotelu. Prawidłowe wystawianie rachunków dla gości. Stałą troska o powierzone mienie hotelowe. Zgłaszanie przełożonym wszelkich uwag i sugestii gości. Dysponowanie informacjami na temat aktualnej oferty gastronomicznej, promocji gastronomicznych i innych.
Hotel Narvil Sp. z o.o. - 2016-06-28 - Serock (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

udzielanie pożyczek w domu klienta, odbieranie rat, działania marketingowe
Everest Finanse - 2015-12-01 - Darłowo (zachodniopomorskie)

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane
P.H.U. Magdalena Ignasiak, Le Rubis - 2016-02-23 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

prace mechaniczne i elektryczne
Firma Wielobranżowa MARKO - 2015-12-01 - Sławno (zachodniopomorskie)

KELNER - od 2 200 PLN

Obsługa klientów, podawanie posiłków
"MIDA" Usługi-Handel Andrzej Frysztacki - 2017-02-06 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji prac interwencyjnych. Wykształcenie zawodowe/średnie.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Rybnik (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Darłowo (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc przy przygotowaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Jarosławiec (zachodniopomorskie)

PERSONEL POMOCNICZY - SUPERMARKET - od 15 PLN

prace pomocnicze w supermarkecie
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Darłowo (zachodniopomorskie)

KELNER - 2 200 - 2 400 PLN

zgodnie z zawodemWykształcenie średnie, znajomośc języka angielskiego lub niemieckiego
PHU Makopol Grzegorz Makowski - 2016-10-21 - Stare Sady (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 2 000 PLN

OBSŁUGA SALI RESTAURACYJNEJ
OKFAMILY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-23 - Kraków (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

- zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Zagórz (podkarpackie)

wg programu stażu: obsługa gości na miejscu jak i na wyjazdach- catering,pobieranie posiłków z kuchni, podanie na stół, rozliczanie się z pobranych w kuchni i w bufecie potraw i napojów oraz z towarów handlowych, przestrzeganie obowiązujących cen przy sporządzaniu rachunków i inkasowanie należności według wystawionego rachunku,obsługa kasy fiskalnej,przygotowywanie sali do imprez(dekorowanie stołów, talerzy, ustawianie zastawy)
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

KELNER - do 13 PLN

Podawanie posiłków oraz utrzymanie należytej czystości na stołówce.
Centrum Promocji Zdrowia SANVIT Sp. z o.o. O/Ciechocinek - 2016-02-24 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 2 800 PLN

Obsługa gości w restauracji zgodnie ze standardami hotelu.
BIURO USŁUGOWO-HANDLOWE "MIRAGE" MIROSŁAW SZYSZKO - 2017-05-18 - Suwałki (podlaskie)

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Nowe Miasto nad Pilicą (mazowieckie)

KELNER - 10 - 15 PLN

Obsługa gości restauracji, dbanie o wizerunek lokalu
kontakt przez OHP - 2016-04-26 - Tarnowskie Góry (śląskie)

Obsługa klienta, przygotowanie fast food,
PAOLA BAR GASTRONOMICZNY - 2016-08-18 - Myślenice (małopolskie)