Praca KELNER Drawsko Pomorskie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "GASTROTEX" MARIOLA PAJDOWSKA

Gen. Władysława Sikorskiego 11, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Drawsko Pomorskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Drawsko Pomorskie

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Kultura osobista, reprezentacyjna, dyspozycyjna.

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "GASTROTEX" MARIOLA PAJDOWSKA

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Ulica pracodawcy: Starogrodzka

Numer budynku pracodawcy: 9

Nazwisko osoby zgłaszającej: Mariola Pajdowska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 2 000 PLN

według zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Małachowo-Złych Miejsc (wielkopolskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

Dbanie o należyty stan budynków zakładowych oraz wykonywanie prac konserwacyjnych, drobne naprawy, usuwanie awarii.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Darskowo (zachodniopomorskie)

KELNER - od 2 200 PLN

obsługa gości na restauracji, w sali konferencyjnej, w sali bankietowej
POSTEL COLLECTION EWA POSTEL, MAREK POSTEL SPÓŁKA JAWNA - 2016-04-26 - Zielona Góra (lubuskie)

KELNER - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Oporówek (kujawsko-pomorskie)

Przygotowywanie sali konsumpcyjnej oraz kompleksowa obsługa konsumenta
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Sieradz (łódzkie)

OBSŁUGA MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA. - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac przy maszynie do produkcji palet i opakowań drewnianych.
Zakład Produkcyjno Handlowy Roman Beńko Wierzchowo - 2016-11-30 - Wierzchowo (zachodniopomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsluga konsumenta oraz imprez okolicznościowych
"LEOBUS" Leon Zdzisław Kaczmarek - 2016-07-08 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

KELNER - do 1 850 PLN

przyjmowanie zamówień, obsługa gości, jedna zmiana, 10.00-22.00, co drugi dzień lub do ustalenia
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Zgorzelec (dolnośląskie)

Obsługa klientów, przygotowywanie napojów, drinków.
1) BEST Henryk Ryczek 2) TOP SPIN Henryk Ryczek - 2016-01-12 - Zamość (lubelskie)

obsługa klienta w restauracji
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Wisła (śląskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

elektromonter
KABEL TECHNIK POLSKA - 2016-03-09 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

KELNER - od 2 600 PLN

OBSŁUGA GOŚCI NA STOŁÓWCE OŚRODKA WCZASOWEGO
JSU SP. Z O.O. - OW DIAMENT - 2017-02-21 - Pobierowo (zachodniopomorskie)

Obsługiwanie gości według obowiązujących standardów, przygotowywanie sali
Restauracja Słoneczna Sp. z o. o. - 2016-01-12 - Syrynia (śląskie)

Obsługa gości w restauracji oraz podczas imprez i bankietów
PHU "ALPOL" s.c - 2016-07-05 - Rochna (łódzkie)

DORADCA ROLNICZY - od 2 000 PLN

Doradztwo technologiczne, wypełnianie wniosków i innych dokumentów niezbędnych do ubiegania się o pomoc finansową z funduszy UE, wdrażanie rachunkowości rolnej i Pl FADN, wspieranie rozwoju małej przedsiębiorczości na wsi, propomocja nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych , upowszechnianie wiedzy o odnawialnych źródłach energii, ogrganizacja i prowadzenie szkoleń dla rolników.
Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Barzkowice - 2017-01-09 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

aktualizowanie dokumentacji eksploatacyjnej; wydawanie ewidencjonowanie kart usług technicznych i kart pracy, przygotowanie korespondencji do wysłania
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 5 000 PLN

sprzedaż, pozyskiwanie klientów, tworzenie baz klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

KELNER - od 12,5 PLN

Obsługa gości hotelowych.
HORECAT Sp.z o.o. - 2016-12-30 - Niepołomice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedarz towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL MUZYKI, PLASTYKI I ZAJĘĆ ARTYSTYCZNYCH - od 2 265 PLN

Nauczanie muzyki - plastyki.
Gimnazjum - 2016-12-01 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

Wymagane doświadczenie zawodowe jako kelner, aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.Pracodawca gwarantuje bardzo dobre wynagrodzenie ( wysokość proponowanego wynagrodzenia zależna od posiadanego doświadczenia zawodowe, kwalifikacji orz posiadanych umiejętności).
Samorajczyk Teresa Hurtownia Odzieżowo-Obuwnicza "SAMURAJ" Salon Mody "SAMURAJ", Restauracja "Nad Odrą" - 2016-03-22 - Racibórz (śląskie)

Obsługa klientów restauracji
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Tczew (pomorskie)

kelner
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Poddębice (łódzkie)

Obsługa konsiumentów w pełnym zakresie włącznie z przygotowywaniem napoi. Praca na umowe o pracę w godz. 11-23 w równoważnym systemie czasu pracy w Kołobrzegu.
Firma KAMO Zbigniew Kasperek, Monika Daczyńska-Kasperek ("Restauracja Pod Winogronami", "Domek Kata", "Fregata") - 2016-08-29 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

KELNER - do 2 000 PLN

Obsługa klienta, utrzymanie w czystości miejsca pracy.
Bar Hornet Ewa Czałbowska - 2017-02-21 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

KELNER - 2 500 - 3 000 PLN

Obsługa gości, serwowanie potraw i napojów, doradzanie gościom, nakrywanie i sprzątanie stołów, inkasowanie należności.Wymagania: doświadczenie na stanowisku kelnera, j. angielski, wysoka kultura osobista, komunikatywność.
Pałac Brzezina Sp.z o.o - 2016-11-16 - Brzezina (dolnośląskie)

KELNER - od 12 PLN

Obsługa gości w obiektach hotelowychMiejsce wykonywania pracy : Uzdrowiska -Polanica Zdrój,-Duszniki Zdrój - Kudowa Zdrój
UZDROWISKA KŁODZKIE SPÓŁKA AKCYJNA-GRUPA PGU - 2016-05-17 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

wg stanowiska
Klub Wakacyjny Sp. z o. o. Warszawa - 2016-04-05 - Darłowo (zachodniopomorskie)