Praca KELNER Drawsko Pomorskie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "GASTROTEX" MARIOLA PAJDOWSKA

Gen. Władysława Sikorskiego 11, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Drawsko Pomorskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Drawsko Pomorskie

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Kultura osobista, reprezentacyjna, dyspozycyjna.

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "GASTROTEX" MARIOLA PAJDOWSKA

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Ulica pracodawcy: Starogrodzka

Numer budynku pracodawcy: 9

Nazwisko osoby zgłaszającej: Mariola Pajdowska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

elektromonter
KABEL TECHNIK POLSKA - 2016-03-09 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zasady obsługi,- praktyczne zastosowanie zasad obsługi,- zasady komunikacji,- utrzymanie czystości,- podstawy pracy na kasie fiskalnej,- poznanie i realizowanie serwisu.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

KELNER - od 1 850 PLN

przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich w lokalu oraz telefonicznych, obsługiwanie maszyn i urządzeń stosowanych w zakładzie tj. kasy fiskalnej, ekspresu do kawy, zmywarki do maszynowego mycia naczyń i szkła
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Kłodzko (dolnośląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

Przewóz towarów, drobne naprawy taboru.
Szabat Stefania - 2015-11-12 - Kluczewo (zachodniopomorskie)

utrzymywanie porządku na sali konsumpcyjnej, nauka technik nakryc stołów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Podzamcze (pomorskie)

Kelner
BISTRO CAPONE - 2016-01-28 - Wiśniowa (podkarpackie)

KONSERWATOR-MECHANIK - 997,4 PLN

obsługa oczyszczalni
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Cybowo (zachodniopomorskie)

XX
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Miszewko (pomorskie)

- przewóz towarów- drobne naprawy taboru
Szabat Stefania - 2015-11-25 - Kluczewo (zachodniopomorskie)

obsługa gości
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

według zawodu
Kanu Club Nowy Zyzdrój - 2016-03-21 - Nowy Zyzdrój (warmińsko-mazurskie)

kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Lubsko (lubuskie)

KELNER - od 1 750 PLN

obsługa konsumenta
PUH Restauracja "POD DĘBEM" Anna Siudek - 2015-12-15 - Malechowo (zachodniopomorskie)

Przyrządzanie posiłków, tworzenie menu,tworzenie receptur
Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa Pilsko - 2016-06-01 - Jeleśnia (śląskie)

Wymagane doświadczenie zawodowe jako kelner, aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.Pracodawca gwarantuje bardzo dobre wynagrodzenie ( wysokość proponowanego wynagrodzenia zależna od posiadanego doświadczenia zawodowe, kwalifikacji orz posiadanych umiejętności).
Samorajczyk Teresa Hurtownia Odzieżowo-Obuwnicza "SAMURAJ" Salon Mody "SAMURAJ", Restauracja "Nad Odrą" - 2016-03-22 - Racibórz (śląskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Lubachowy (świętokrzyskie)

WYSPA WISŁA TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ STĘŻYCY - 2016-03-29 - Stężyca (lubelskie)

obsługa kelnerska gości i hotelu restauracji
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Żary (lubuskie)

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 2 200 PLN

Brak danych
DOM INWEST Sp. Jawna T. i E. Japtok - 2016-05-16 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala
RESTAURACJA RAMŻA RYSZARD DUNAJEWSKI - 2016-10-24 - Ruda Śląska (śląskie)

DLA OSÓB DO 30 R.Ż. obsługa klienta indywidualnego w restauracji, przygotowywanie lokalu do obsługi klientów, obsługa kasy fiskalnej, obsługa programu Gustaw Pos, przygotowanie lokalu pod uroczystości rodzinne itp
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Kompleksowa obsługa klienta według standardów firmy, relizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie, fachowe doradztwo klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu, dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu, pomoc klientom w załadunku towaru.
Terg S.A. - 2016-05-23 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

MENAGER - 997,4 PLN

kierowanie zespołem
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

x
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Kańczuga (podkarpackie)

Obsługa klienta,
Chata Starych Znajomych - 2016-04-05 - Sanok (podkarpackie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

przewóz dzieci do szkoły i przedszkola, odbieranie z pod domu i dowóz do domu, zapinanie w foteliki i pasy,
Btw Trans Licencjonowany przewóz osób Beata Piwowarska - 2016-04-05 - Gronowo (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed