Praca KELNER Busko-Zdrój Grupa Polskie Składy Budowlane S.A.

Bohaterów Warszawy 115, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
serwowanie napoi, przygotowywanie sali konsumpcyjnej, nakrywanie stołów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Busko-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: buski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Busko-Zdrój

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Osoby bezrobotne posiadające profil II oraz IPD.

Nazwa pracodawcy: Grupa Polskie Składy Budowlane S.A.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Różana 2, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: buski

Gmina pracodawcy: Busko-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Busko-Zdrój

Adres strony pracodawcy: www.grupapsb.com.pl

Ulica pracodawcy: Różana

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju, działa na rynku 11 lat, jest największą siecią hurtowni materiałów budowlanych w Polsce

Nazwisko osoby zgłaszającej: Piotr Matusiak

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 2 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia,predyspozycje do wykonywania zawodu kelnera,osoba do przyuczenia
Restauracja Pensjonat" Lido" -Danuta Kowalska - 2017-01-11 - Antonin (wielkopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa gości
PPHU AG - MAHAL Agnieszka Rzaniak - 2016-08-09 - Sulechów (lubuskie)

KELNER - od 12 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Warszawa (mazowieckie)

obsługa klienta w restauracji ,,19", praca co drugi dzień od 10.00
Zamysłowska Ewa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ,,Zygmunt" - 2017-01-03 - Kalwaria Zebrzydowska (małopolskie)

obsługa konsumenta i catering
Restauracja "WINNICA" Grzegorz Strzała, Marek Strzała S.C. Połaniec - 2016-12-30 - Połaniec (świętokrzyskie)

Utrzymanie czystości naczyń, przygotowanie śniadań oraz deserów, obsługa urzadzeń i maszyn tj. ekspresu itp.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Lubań (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

STAŻ DO 30
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Margonin (wielkopolskie)

obsługa klienta na stołówce w ośrodku wczasowymutrzymywanie porządku na sali konsumpcyjnej
PTU INTOUR BESKIDY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-12-05 - Wisła (śląskie)

prace przy obsłudze klienta
Pizzeria "PICO-BELLO" - 2016-10-19 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

przygotowywanie lokalu, dbanie o wystrój, obsługa klienta
Restauracja PROWENT Sp. z o. o. - 2016-06-21 - Świętochłowice (śląskie)

KELNER - od 2 500 PLN

-obsługa gości w restauracji hotelowej-obsługa koferencji, szkoleń,imprezwykształcenie min. zawodowedoświadczenie zawodowe- mile widzianeznajomość języka niemieckiego-komunikatywnie
Hotel Huszcza Stanisław Huszcza - 2016-03-11 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

tynki dekoracyjne, tynki zewnętrzne
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Żabiec (świętokrzyskie)

Obsługa klientów
Sandra Araci- "Ayse" - 2016-09-30 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

- Obsługa gości w restauracji hotelowej; - Obsługa konferencji, grup zorganizowanych; - Dbanie o wysoką jakość obsługi oraz utrzymanie pozytywnych relacji z klientami; - Przygotowywanie i utrzymywanie porządku w obsługiwanej sali. Równoważny system czasu pracy (zmiany 12-godzinne). Oferta dostępna w sali G. Kontakt z pracodawcą - e-mail (CV) z dopiskiem (numerem referencyjnym): KH/PUP/2016 na adres: haston.rekrutacja (at) hasco-lek.pl lub złożyć osobiście w recepcji hotelu.
HASTON CITY HOTEL Sp. z o.o. - 2016-03-22 - Wrocław (dolnośląskie)

-Praca w Restauracji - obsługa Klienta w Tczewie, -Wynagrodzenie do ustalenia,-Kontakt telefoniczny 601-66-39-00-Kontakt e-mail: arni_tczew (at) poczta.onet.pl
S.W.M. PUSTKOWSCY- "ARNI" SPÓŁKA JAWNA - 2016-09-02 - Tczew (pomorskie)

KELNER - od 1 900 PLN

obsługa gości; dbanie o czystość lokalu
ILUZJON ART CAFE Przemysław Gołębiowski - 2016-04-19 - Sandomierz (świętokrzyskie)

Obsługa gości na sali
"AMD" Spółka z o.o. - 2016-07-29 - Rukławki (warmińsko-mazurskie)

Obsługa klienta na sali w pizzerii.
PPHU Dariusz Niciński - 2015-12-03 - Kutno (łódzkie)

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Niedrzwica Kościelna (lubelskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 50 PLN

roznoszenie ulotek reklamowych
kontakt przez OHP - 2017-03-22 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 000 PLN

przygotowanie projektów graficznych.
AB-System Adrian Bober - 2017-02-09 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

KELNER - od 1 750 PLN

Praca w charakterze kelnera. Wykonywanie powierzonych zadań.
,,GALICJA" Paweł Borowiec - 2015-11-27 - Babica (podkarpackie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI WEWNĘTRZYCH - 2 000 - 2 500 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych wewnątrz budynków.
Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Telekomunikacyjnego Józef Wieloch Busko-Z. - 2017-01-18 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

nawiązywanie przyjaznych relacji z gośćmi, obsługa kelnerska klientów, dbanie o porządek na stanowisku pracy
Michał Rejs Firma Handlowo- Usługowa - 2016-12-08 - Rakowo (kujawsko-pomorskie)

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Pleszew (wielkopolskie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Węgrów (mazowieckie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Konin (wielkopolskie)

kompleksowa obsługa kelnerska/barmańska. Przygotowanie restauracji do obsługi gości zgodnie z obowiązującymi standardami. zachęcanie gości do skorzystania z oferty gastronomicznej hotelu.
Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. - 2016-09-05 - Ogonki (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 050,32 PLN

sprzedaż produktów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)