Praca KELNER - BARMAN Rymanów-Zdrój A. M. TRADE Sp. z o.o.

Parkowa 4, 38-481 Rymanów-Zdrój, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Praca w restauracji "Zielony Domek" w Rymanowie Zdroju

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER - BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rymanów-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rymanów

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku kelner - barman

Nazwa pracodawcy: A. M. TRADE Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Parkowa 2, 38-440 Iwonicz-Zdrój, powiat: krośnieński, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: krośnieński

Gmina pracodawcy: Iwonicz-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iwonicz-Zdrój

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
Restauracje: "Klimat", "Krakowiak" "Zielony Domek"

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*