Praca KELNER/BARMAN Gajów "DOM NA WZGÓRZU" Halina Kristman

Miejsce pracy:
57-420 Gajów 1, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów, wydawanie posiłków, przygotowywanie napojów zimnych i goracych, obsługa kasy fiskalnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gajów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radków

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: mile widziany staż pracy w zawodzie

Nazwa pracodawcy: "DOM NA WZGÓRZU" Halina Kristman

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Profil działalności pracodawcy: pokoje gościnne

Nazwisko osoby zgłaszającej: Halina Kristman

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 925 PLN

ogólne prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Stronie Śląskie (dolnośląskie)

KELNER-BARMAN - do 2 000 PLN

kelner -barman w Ośrodku Copernicus,Restauracja "Stella "w Sząbruk-Siła 85
TELKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-09 - Siła (warmińsko-mazurskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 100 PLN

konserwacja obiektów budowlanych i urządzeń technicznych w zakresie hydrauliki
2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY - 2016-10-26 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER/BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klientów w restauracji, przygotowywanie imprez okolicznościowych, spotkań, obsług kasy fiskalnej, obsluga baru.
Dariusz Handiuk - 2016-01-07 - Wielącza (lubelskie)

obsługa klientów
PIZZERIA "SPERANZA" Zbigniew Strojny - 2016-11-24 - Grajewo (podlaskie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 850 PLN

pomocnik mechanika
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER /BARMAN - do 1 850 PLN

obsługa klientapraca od 10.00-19.00
Firma Usługowa Anna Jakobus - 2016-10-07 - Mielec (podkarpackie)

PIZZERMAN - od 2 000 PLN

sporządzanie potraw zgodnie z recepturami i standardami, przygotowanie produkcji, dbanie o czystość w miejscu pracy.
"TRADE & CONSULT" DAWID KAMIŃSKI - 2016-04-21 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER - BARMAN - od 1 850 PLN

Obsługa baru.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Krosno (podkarpackie)

RECEPCJONISTA - od 2 100 PLN

Przyjmowanie rezerwacji,odbieranie telefonów,rozliczanie gości
"ARATEUSZ" Sp. z o.o. VILLA "CARMEN" - 2016-01-08 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

wykonywanie zleceń zgodnie z projekatmi
ROBOTY ZIEMNE BOGUSŁAW KIERAŚ - 2016-10-12 - Kłodzko (dolnośląskie)

BU/ CIEŚLA - 16 - 20 PLN

Prace przy budowie (remoncie) obiektów inżynierii lądowej (mosty, wiadukty, infrastruktura kolejowa itd.).
Przedsiębiorstwo Budowlane "FILAR" Sp. z o.o. - 2015-11-26 - Świerki (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

obsługa recepcji, meldowanie klientów
"SKI & SPA" - Jerzy Rybczyński - 2016-08-30 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

-przywitanie gości, wybór stolika, przedstawienie menu, udzielenie wszelkich informacji odnośnie serwowanych potraw, przyjęcie zamówienia i jego odpowiednie zrealizowanie,-dbanie o porządek w restauracji, barze
Hotel Tajty sp. z o.o. - 2016-07-29 - Wilkasy (warmińsko-mazurskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

- sprzątnie pokoi hotelowych - dbanie o porządek na obiekcieUmiejętności i uprawnienia: - doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane - chęć do pracy - punktualnośćDodatkowe wymagania: - możliwość pracy stałej a także tymczasowej
"ARATEUSZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-12 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER/BARMAN - 1 850 - 2 500 PLN

praca w restauracji hotelowej, okresowo inne prace na terenie ośrodkanoclegowegoUmiejętności i uprawnienia: *dobry kontakt z klientem *może być do przyuczenia do wymaganych czynności
Agal sc AKZ Ziemczonek - 2016-09-06 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER-BARMAN - 997,4 PLN

Kelner-barman
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

KELNER/BARMAN - od 2 000 PLN

Obsługa gości w barze i restauracji, przyjmowanie i realizacja zamówień, wystawianie rachunków, przyjmowanie należności.
P.W. i T. Sławomir Weremczuk - Kręgielnia Balaboom Bowling & More - 2016-12-06 - Zamość (lubelskie)

KELNER- BARMAN - od 1 850 PLN

Kelner- barman.PRACA NA ZMIANY W GODZ. 10-22
Maciej Witek BOCIANÓWKA - 2016-04-05 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

wykaszanie traw w uprawach, zabezpieczenie upraw przed zgryzaniem, sadzenie drzew
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

sprzątanie pokoi, holi, części medycznej, prowadzenie magazynu chemii gospodarczej i pościeli
KURORTY MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-26 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

ROBOTNIK OBRÓBKI DREWNA - od 2 057 PLN

obsługa maszyn stolarskich, produkcja stelaży, montaż elementów drewnianych
"SELECT COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" - 2016-04-22 - Kłodzko (dolnośląskie)