Praca KELNER/BARMAN Gajów "DOM NA WZGÓRZU" Halina Kristman

Miejsce pracy:
57-420 Gajów 1, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów, wydawanie posiłków, przygotowywanie napojów zimnych i goracych, obsługa kasy fiskalnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gajów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radków

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: mile widziany staż pracy w zawodzie

Nazwa pracodawcy: "DOM NA WZGÓRZU" Halina Kristman

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Profil działalności pracodawcy: pokoje gościnne

Nazwisko osoby zgłaszającej: Halina Kristman

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER/BARMAN - od 2 000 PLN

Obsługa gości w barze i restauracji, przyjmowanie i realizacja zamówień, wystawianie rachunków, przyjmowanie należności.
P.W. i T. Sławomir Weremczuk - Kręgielnia Balaboom Bowling & More - 2016-12-06 - Zamość (lubelskie)

MONTER REKLAM - 1 750 - 2 000 PLN

montaz reklam do 3 m
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków w kuchni, zmywanie naczyń, robienie surówek, przygotowywanie deserów.
JACEK FASTNACHT Schronisko ''Na Śnieżniku'' - Jacek Fastnacht. - 2016-08-04 - Międzygórze (dolnośląskie)

KELNER/BARMAN - 997,4 PLN

Obsługa gości restauracji.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Zamość (lubelskie)

KELNER / BARMAN - od 2 000 PLN

Brak danych
P.W. Dwór Zbożenna Sp. z o.o. - 2017-01-23 - Zbożenna (mazowieckie)

POMOC KSIĘGOWA - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER - BARMAN - od 2 600 PLN

Obsługa klientów, przygotowywanie napoi, dbanie o czystość i higienę miejsca pracy.Możliwość uzgodnienia wymiaru czasu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Zabrze (śląskie)

ORGANIZATOR IMPREZ ROZRYWKOWYCH (ORGANIZATOR EVENTÓW) - od 1 850 PLN

planowanie oraz organozowanie imprez rozrywkowych
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Kłodzko (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg.programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień, serwowanie potraw i napojów, nakrywanie do stołów, polerowanie sztućców, szkła i porcelany, obsługa programu komputerowego i kasy fiskalnej, obsługa baru
Henryk Bartoszewicz ,,BAX - POL" - 2016-11-24 - Górzno (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 1 850 - 2 300 PLN

prace porządkowena budowie,dostarczanie materiałów budowlanych.
FIRMA MAR-POL - LITKOWIEC MARCIN - 2016-05-13 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

MALARZ-TAPECIARZ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Prowadzenie pojazdów ciężarowych na terenie kraju i europy.
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE KLON-POL JERZY, BARBARA KLONOWSCY SPÓŁKA JAWNA - 2016-08-09 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNER-BARMAN - do 2 300 PLN

obsługa klienta w restauracji.
P.W. UNIPRON / ZAJAZD TRZY DĘBY Henryk Wójtowicz - 2017-01-16 - Janów (lubelskie)

SANITARIUSZ SZPITALNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Gorzanów (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 775 PLN

Doradztwo techniczne w zakresie oferowanego asortymentuBieżąca obsługa klienta (dyspozycje, faktury, obsługa urządzeń)Bieżąca obsługa magazynowaKontrola należnościNawiązywanie kontaktów z klientamiWymagania:Wykształcenie min. średnieZnajomość branży – budowlana / wykończeniowaZnajomość obsługi komputeraKomunikatywnośćOferujemy:umowa o pracęwynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji od sprzedażymożliwość rozwoju zawodowego
PRZEDSIĘBIOTSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TĘCZA" S.C. D. FRYDRYK P.FRYFRYK - 2016-02-03 - Kłodzko (dolnośląskie)

ASYSTENT SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Kłodzko (dolnośląskie)

pomoc w przygotowaniu posiłków,utrzymanie czystości w miekcu pracy
"TRADE & CONSULT" DAWID KAMIŃSKI - 2016-10-17 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Kłodzko (dolnośląskie)

ANIMATOR SPORTU - od 1 000 PLN

programowanie i upowszechnianie sportu, organizowanie turniejów, zawodów i treningów, przygotowywanie urządzeń i sprzętu sportowego, współdziałanie z rodzicami w sprawach wychowawczych. Praca na 1/2 etatu.
OŚRODEK KULTURY SPORTU I REKREACJI GMINY KŁODZKO Z/S W OŁDRZYCHOWICACH KŁODZKICH - 2016-02-24 - Ołdrzychowice Kłodzkie (dolnośląskie)

KELNER-BARMAN - od 1 850 PLN

Obsługa klienta
RESTAURACJA - KAWIARNIA KORMORAN MONIKA BUGSALEWICZ - 2016-09-26 - Sulechów (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 12 PLN

Pomoc przy przyrządzaniu posiłków Miejsce wykonywania pracy : Uzdrowiska -Polanica Zdrój,-Duszniki Zdrój - Kudowa Zdrój
UZDROWISKA KŁODZKIE SPÓŁKA AKCYJNA-GRUPA PGU - 2016-05-17 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU - od 2 500 PLN

odpowiedzialność za prowadzenie wszystkich działań marketingowych,realizacja planu marketingowego i przyjętych celów marketingowychzgodnie z ogólną strategią firmy, wykorzystanie skutecznych działańmarketingowych w strategicznym i taktycznym wspomaganiu sprzedaży,przygotowywanie krajowych i zagranicznych targów branżowych,tworzenie nowych koncepcji i realizacja akcji promocyjnych,definiowaniu potrzeb reklamowych oraz uczestnictwo w rozwoju iwdrażaniu kampanii reklamowych dla produktów, udział wkształtowaniu wizerunku zewnętrznego i wewnętrznego firmy poprzezopracowywanie i przeprowadzanie działań z zakresu PR, efektywnewspieranie działu handlowego w zakresie prowadzonych projektów,bieżących spraw, współpraca z innymi jednostkami firmy.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ANOD - od 2 000 PLN

obsługa obrabiarek do metalu, nadzorowanie i konserwacja maszyn, dozorowanie operacji pomocniczych-klasyfikacja materiałów do obróbki, wymagane doświadczenie zawodowe
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNER - BARMAN - od 1 850 PLN

Obsługa baru.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Krosno (podkarpackie)

BARMAN - od 1 750 PLN

Obs ługa gości restauracji,obsługa bufetu śnaidaniowego i obiadowego,przygotowywanie drinków i napojów kawowych,serwowanie potraw
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)