Praca KASJER-SPRZEDAWCA (WYPO/DOPOS ST. PRACY) Drezdenko kontakt przez PUP

Stanowisko: KASJER-SPRZEDAWCA (WYPO/DOPOS ST. PRACY)

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, sprzedaż towarów, dostarczanie towaru.

Data publikacji: 2016-10-10

Lokalizacja: Drezdenko (lubuskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Drezdenko, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, sprzedaż towarów, dostarczanie towaru.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA (WYPO/DOPOS ST. PRACY)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Drezdenko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: **Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Al. Wolności 39, 66-500 Strzelce Krajeńskie, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: strzelecko-drezdenecki

Gmina pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Ulica pracodawcy: Al. Wolności

Numer budynku pracodawcy: 39

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

ANIMATOR - DORADCA - do 3 500 PLN

prowadzenie centrum,przygotowywanie dokumentów finansowych do księgowania
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Przasnysz (mazowieckie)

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

DIAGNOSTYKA POJAZDÓW Z USZKODZENIAMI ELEKTRYCZNYMI, NAPRAWY ELEKTRYCZNE WIĄZEK, WYMIANA INSTALACJI I USZKODZONYCH ELEMENTÓW POJAZDÓW;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCNIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚCI ELEKTROMECHANIKA, MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA W PRACY Z INSTALACJAMI ELEKTRYCZNYMI SAMOCHODACH
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - od 1 850 PLN

wg.stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Nowy Dwór (wielkopolskie)

KIEROWNIK - od 2 200 PLN

Zarządzanie dostawcami i przygotowywanie zamówień klientów, analizowanie rynku także w Chinach, sporządzanie zamówień, wykonywanie prac zlecownych przez zarząd i inne, nadzorowanie sieci handlowej Spólki, kompetencje sprzedawcy, i kasjera, język chiński do porozumiewania się z zarządem i zamawianai towaru, zastępowanie innych pracowników w razie choroby lub nieobecnośći
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

strzyżenie damsk-męskie, koloryzacja włosów, upięcia
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Mrocza (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klientów kKarczmy
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Szaflary (małopolskie)

POLERNIK - 1 850 - 3 500 PLN

Polerowanie metali zgodnie z wytycznymi
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Przedmość (opolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Kolbuszowa (podkarpackie)

MŁODSZY REFERENT DS. ADMINISTRACYJNYCH [REF. KULTURY I SPRAW SPOŁECZNYCH] - 997,4 PLN

pomoc w prowadzeniu bieżących spraw Referatu Kultury i Spraw Społecznych
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Reguły (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

w zakresie specjalisty do spraw rachunkowości
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Człuchów (pomorskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 900 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Wolbrom (małopolskie)

MONTER - od 1 850 PLN

MONTAŻ INDYWIDUALNY ORAZ MONTAŻ LINIOWY WYŁĄCZNIKÓW
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

POMOC MONTERA - 997,4 PLN

- Przygotowanie powierzchni do montażu instalacji- Oględziny miejsca wykonania instalacji- Przygotowanie narzędzi do montażu instalacji- Organizacja materiałów na placu budowy- Zapoznanie się z technologią montażu
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Świebodzin (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zapoznanie z przepisami BHP, zapoznanie z zasadmin pracy, poznawanie bazy towarowej, wyliczanie cen, metkowanie, układanie towarów, obsługa dostawców i kontrahentów, obsługa kas fiskalnych, obsługa klientów, przygotowywanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-06-23 - Krzywda (lubelskie)

OPIEKUNKA DZIECI W DRODZE DO SZKOŁY - od 925 PLN

Przewóz dzieci i młodzieży do szkoły i z szkoły.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Drawsko (wielkopolskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Osiek nad Notecią (wielkopolskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK PRZY HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość selekcji zwierząt futerkowych. Wyselekcjonowanie zwierząt w ilości 33300 szt.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Dębowiec (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż paliw płynnychsprzedaż artykułów spożywczych i motoryzacyjnych
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Węgrów (mazowieckie)

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- segregowanie dokumentów księgowych,- sprawdzanie dokumentów pod względem pod względem formalno-rachunkowym,- wprowadzanie dokuementów do systemu księgowego,- przygotowywanie dokumentów do wysyłki wraz z raportem przekazania,- sporządzanie przy użyciu programu księgowego i arkuszy kalkulacyjnych raportów i zestawień,- współdziałanie z osobami zatrudnionymi w dziale i innych komórkach przedsiębiorstwa w zakresie określania celowości poniesionych wydatków.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Zgierz (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

pomoc w przygotowaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Okonek (wielkopolskie)

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

prace księgowe
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Wąsosz (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Detaliczna sprzedaż pieczywa i wyrobów cukierniczych, obłsuga kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Zamość (lubelskie)

SPRZEDAWCA - do 925 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej. wykładanie towaru, sprawdzanie terminów ważności
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Katowice (śląskie)

KOSMETYCZKA-MAKIJAŻ PERMANENTNY - od 500 PLN

wykonywanie makijażu permanentnego
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

prae pomocnicze w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Bytom (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Sprzatanie terenów wewnętrznych i zewnętrznych, odśnieżanie, pielęgnowanie, utrzymywanie terenów zielonych.
kontakt przez PUP - 2017-06-23 - Łódź (łódzkie)

MONTER PODZESPOŁÓW I ZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH - od 1 400 PLN

Prace przygotowawcze i porządkowe przy taśmie produkcyjnej, montaż zleconych elementów elektronicznych. Umowa zlecenie wraz ze składkami na ubezpieczenie społeczne, praca od poniedziałku do soboty, nie mniej niż 30 godzin tygodniowo, wynagrodzenie 10,00 zł brutto za godzinę ( około 1400,00 zł brutto miesięcznie), dyspozycyjność od 6 do 22, własny dojazd do miejsca wykonywania pracy.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)