Praca KASJER-SPRZEDAWCA Osiecznica kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Osiecznica, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
sprzedawca w stacji paliw zajmująca się sprzedażą paliw do pojazdów,obrotem towarów handl.,a także utrzymaniem standardów marketingowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Osiecznica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Zawód: sprzedawca w stacji paliw

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Data zakończenia pracy: 01.11.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Piastów 10B, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: krośnieński

Gmina pracodawcy: Krosno Odrzańskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno Odrzańskie

Ulica pracodawcy: Piastów

Numer budynku pracodawcy: 10B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca w stacji paliw

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.10.2016

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARZ PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

sekretarz przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Słubice (lubuskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

Świadczenie usług transportowych na terenie UE, przewóz towarów na zlecenie firm spedycyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 500 PLN

Kierowca komunikacji miejskiej. Trasy Zabrze - Gliwice.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Zabrze (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Zielona Góra (lubuskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Głogów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Bobolice (dolnośląskie)

DEKARZ - od 1 900 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Wykonywanie robót dekarskich, krycie dachów, konseracja, naprawa. Przed wizytą telefoniczne umówienie spotkania.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - 997,4 PLN

Obsługa klienta, indywidualny dobór kosmetyków i perfum dla klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Sieradz (łódzkie)

WULKANIZATOR - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

pomoc przy przyjmowaniu i wydawaniu towarów w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

sprzątanie pokojów
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Wisła (śląskie)

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Konradów (łódzkie)

SZKLARZ-MONTAŻYSTA - do 1 850 PLN

Montaż elementów szklanych oraz ze stali.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Brzesko (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

1. Sprzątanie stanowiska pracy;2. Obsługa maszyn i urządzeń gastronomicznych;3. Przygotowywanie półproduktów do produkcji;4. Przygotowywanie warzyw, owoców do produkcji;5. Wydawanie posiłków;6. Zmywanie naczyń i sprzętu;7. Sprzątanie stołówki i toalet.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Widuchowa (zachodniopomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

segregowanie dokumentacji, wpisywanie danych, redagowanie krótkich pism, obsługa urządzeń biurowych, wystawianie faktur, kontakt z klientem, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Kąty Wrocławskie (dolnośląskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 900 PLN

wprowadzanie dowodów księgowych do systemu, archwizacja doskumentów,dostarczanie i odbiór dokumentów od klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

Prowadzenie rejestru wydanych zaświadczeń przez Wydział Finansowo-Budżetowy i POdatków Urzędu Gminy Bochnia, prowadzenie punktu informacyjnego dla popdatników, pomoc administracyjna w zakresie prtzygotowania: wypełniania deklaracji podatkowych, decyzji podatkowych, postanowień i zaświadczeń, przyjmowanie wniosków od rolników na zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie paliwa, przygotowywanie dokumentacji i wniosków do Sądu Rejonowego w Bochni w celu pzreprowadzenie postępowań spadkowych w przypadku zmarłych podatników, obsługa urządzeń biurowych skrzynek e-mail, fax, skaner, kserokopiarka
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Bochnia (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Chorzów (śląskie)

obsługa klientów, wystawianie FV, prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi normami, kontrola stanu i terminów ważności towarów
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

przygotowanie samochodów do lakierowania, lakierowanie
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Gorlice (małopolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Poznań (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa klientów biurasporządzanie sprawozdańposzukiwanie ofert pracyutrzymywanie kontaktu z podmiotami
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Katowice (śląskie)

RECEPCJONISTA/KA - 997,4 PLN

odbieranie telefonów, umawianie klientów, robienie kawy, herbaty, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Mysłowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 11,5 - 15 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, SPRZEDAŻ WYROBÓW CUKIERNICZYCH, PIECZYWA, WYMAGANIA; WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, STAZ PRACY MIN. 1 ROK PRACA W GODZ. 6-13 LUB 13-19GIEŁDA PRACY 16.06.2016R. GODZ. 11, S 278
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed