Praca KASJER/SPRZEDAWCA- OFPR/16/1118 Namysłów LEDI SP. Z O.O. Wrocław

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

WAŁY JANA PAWŁA 2, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER/SPRZEDAWCA- OFPR/16/1118

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Namysłów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: namysłowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Namysłów

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, handlowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: DOŚWIADCZENIE W HANDLU MILE WIDZIANE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: KSIĄŻECZKA SANEPID

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: LEDI SP. Z O.O. Wrocław

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV prosimy składać w sklepie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: namysłowski

Gmina pracodawcy: Namysłów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Namysłów

Ulica pracodawcy: WAŁY JANA PAWŁA

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Q HANDEL - MARKET SPOŻYWCZO- PRZEMYSŁOWY

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*