Praca KASJER/KA Kielce DPD Polska sp zo.o.

Stanowisko: KASJER/KA

Wynagrodzenie: od 2 200 PLN

Zakres obowiązków: w/g potrzeb

Data publikacji: 2016-04-15

Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie)

Pracodawca: DPD Polska sp zo.o.

Rolna 8, 25-004 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: kasjer walutowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe,sumienność,realizacja płatności gotówkowych.Praca w godzinach od 14.00-22.00 .

Nazwa pracodawcy: DPD Polska sp zo.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wskazany kontakt tel; 502777318 lub osobisty wraz z CV w godz od 10.00-14.00 ewentualnie; awisniewska (at) dpd.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Rolna

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy:
Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana.

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer walutowy