Praca KASJER - DORADCA Ozorków Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe-BARTOSZ CIEPŁUCHA

Mielczarskiego 39, 95-035 Ozorków, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Obsługa kasjerska, sprzedaż produktów bankowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KASJER - DORADCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ozorków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ozorków

Zawód: kasjer bankowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Staż pracy na stanowisku kasjer-doradca, mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem.

Nazwa pracodawcy:
Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe-BARTOSZ CIEPŁUCHA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zgierski

Gmina pracodawcy: Ozorków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ozorków

Ulica pracodawcy: Mielczarskiego

Numer budynku pracodawcy: 39

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer bankowy