Praca KASJER- DORADCA Jędrzejów Pośrednictwo Finansowe RENKO Renata Kowalska

Pl.T Kościuszki 15, 28-300 Jędrzejów, powiat: jędrzejowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: obsługa stanowiska kasowego, obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER- DORADCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jędrzejów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jędrzejowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jędrzejów

Zawód: kasjer bankowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: Pośrednictwo Finansowe RENKO Renata Kowalska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Wolności 32, 29-100 Włoszczowa, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: włoszczowski

Gmina pracodawcy: Włoszczowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włoszczowa

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer bankowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.04.2016