Praca KASJER Białystok "Carrefour Polska" Sp. z o.o.

Wrocławska 20, 15-644 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: x

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10,42 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Białystok

Zawód: kasjer handlowy

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca w wolne dni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10,42 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa kasy fiskalnej

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: badania sanitarne

Nazwa pracodawcy: "Carrefour Polska" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Targowa 72, 03-734 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt tel. 85 663 76 90

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Adres strony pracodawcy: www.carrefour.pl

Ulica pracodawcy: Targowa

Numer budynku pracodawcy: 72

Profil działalności pracodawcy: hipermarket

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 900 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych na terenie Litwy, Łotwy oraz innych krajów w języku rosyjskim. Podtrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami. Sprzedaż produktów stacjonarnie tzw. telemarketing (kontakt z klientem, głównie telefoniczny).
Atlant Michał Mioduszewski - 2016-04-05 - Białystok (podlaskie)

PROJEKTANT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Białystok (podlaskie)

KASJER - 997,4 PLN

obsługa klienta, sprzedaż art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kwidzyn (pomorskie)

PRACOWNIK PLACÓWKI (PRALNIA CHEMICZNA) - od 2 400 PLN

Prasowanie, obsługa klienta, obsługa maszyn pralniczych, odplamianie, foliowanie odzieży. Nie wymagamy doświadczenia, ponieważ zapewniamy bardzo szczegółowe szkolenie od podstaw podczas trwania umowy na okres próbny. Uczymy wszystkich obowiązków.
EBS S.A. - 2016-10-10 - Białystok (podlaskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

sprzątanie bloków i posesji
DOMIMAKS - SPÓŁKA CYWILNA GRAŻYNA KOSICKA, ROBERT KOSICKI - 2016-12-01 - Białystok (podlaskie)

KASJER - 1 000 - 2 000 PLN

Obsługa kas w markecie. Praca na pełen etat lub pól etatu, dwie zmiany w godz.: 6-21. Oferta dostępna w sali G. Kontakt z pracodawcą - osobisty w godz.: 10-15 lub tel.: 71 797 17 22.
WROCŁAWDIS Sp z o.o. - 2017-01-11 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 1 850 PLN

sprzątanie Akademika Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Nord Serwis Systemy Sp. z o.o. - 2016-07-21 - Białystok (podlaskie)

ANKIETER - od 1 850 PLN

prowadzenie badań ankietowych m.in.badanie budżetów gospodarstw domowych , badanie aktywności ekonomicznej ludności
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Białystok (podlaskie)

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

INSTALATOR - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Białystok (podlaskie)

PRACOWNIK KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

księgowość finansowaksięgowość materiałowa
Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa - 2016-02-15 - Białystok (podlaskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 2 400 PLN

obsługa zawartych kontraktów handlowych na rynku tureckim, uzbeckim, rosyjskim w zakresie rzetelności i terminowosci dostaw
FERTIZ SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-08-30 - Białystok (podlaskie)

DYREKTOR HANDLOWY - od 3 500 PLN

zarządzanie zespołem, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowanie ofert handlowych, pozyskiwanie nowych klientów, wyjazdy sluzbowe na białoruś, do Rosji oraz krajów UE, reprezentowanie firmy na targach w kraju i za granicą, tłumaczenie dokumentów sprzedażowych, umów, dokumentów eksportowych w jęz. rosyjskim, bialoruskim, angielskim
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Białystok (podlaskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

rozliczanie wspólnoty mieszkaniowej
P. U. Wspólnota Piotr Kuźmicki i Wspólnicy Spółka Jawna - 2016-03-03 - Białystok (podlaskie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

kompletowanie zamówień, obsługa wózka widłowego
CEDC INTERNATIONAL Sp. z o.o. - 2016-12-16 - Białystok (podlaskie)

KASJER - do 1 850 PLN

Obsługa klienta- obsługa kasowa w sklepie.
ULLA Sp. z o. o. - 2016-05-23 - Gdańsk (pomorskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

produkcja wyrobów metalowych
"BOR" G.Borowski-Beszta, J.Czurak Spółka Jawna - 2016-08-25 - Białystok (podlaskie)

INSPEKTOR PPOŻ - od 1 300 PLN

- prowadzenie kontroli stanu ochrony przeciwpożarowej i przestrzegania przepisów oraz zabezpieczenia przeciwpożarowego w 25 WOG zgodnie z "Planem kontroli i nadzorów słuzbowych 25 WOG w 2016 r." i kolejnych latach,- informowanie Komendanta 25 WOG o stwierdzonych zagrożeniach pożarowych lub innych miejscowych zagrożeniach stwarzających niebezpieczeństwo dla ludzi lub mienia,- opracowywanie i aktualizację dokumentacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej w tym "Planu ochrony przeciwpożarowej i działań ratowniczych dla Kompleksu Wojskowego Nr 8080 w Białymstoku",- opracowywanie nie rzadziej niż raz w roku analizy stanu ochrony przeciwpożarowej w 25 WOG,- opracowywanie dokumentacji praktycznych przedsięwzięć szkoleniowych w zakresie ochrony przeciwpozarowej
25 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku - 2016-12-06 - Białystok (podlaskie)

KASJER - od 12,5 PLN

prace kasjerskie, prace na terenie sklepu ogólnospożywczego
kontakt przez OHP - 2016-09-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Białystok (podlaskie)

PRCOWNIK SKLEPU W DZIALE E- SKANUJĄCY - od 1 850 PLN

Wymiana cen, wprowadzanie parametrów, ukladanie planografów, pomoc w inwentaryzacji
Carrefour Polska Sp. z o.o - 2016-03-31 - Nowa Sól (lubuskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

udostępnianie zainteresowanym kopii decyzji o scalaniu i wymianie gruntów, analizowanie wniosków, wprowadzanie decyzji, archiwizacja dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Białystok (podlaskie)

KASJER - od 2 070 PLN

Obsługa kasy
Auchan Polska Sp.z o.o Centrum Handlowe Swadzim - 2016-06-21 - Swadzim (wielkopolskie)

KASJER - 8,5 - 10,5 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KONSTRUKTOR - 3 000 - 5 000 PLN

wprowadzanie rysunku technicznego oraz wnoszenie zmian zgodnie z wymaganiami
JF DOM Sp. z o.o. - 2017-01-23 - Białystok (podlaskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Białystok (podlaskie)