Praca KAMIENIARZ,SZLIFIERZ,PROFILARZ Piława Górna Kamieniarstwo "Majkam"Export-Import Agnieszka Majewska

Staszica 58/3, 58-240 Piława Górna, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
cięcie i obróbka kamienia,obróbkaręczna kamienia,obróbka na sucho

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ,SZLIFIERZ,PROFILARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piława Górna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dzierżoniowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Piława Górna

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 01.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagany 1 rok doświadczenia na stanowisku kamieniarz

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Kamieniarstwo "Majkam"Export-Import Agnieszka Majewska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt osobisty poprzedzony tel.CV+ list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Piława Górna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piława Górna

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 58

Profil działalności pracodawcy: Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*