Praca KAMIENIARZ Kostomłoty Pierwsze Zakład Budowlano-Kamieniarski Ryszard Łukawski

KOSTOMŁOTY 27A, 26-085 Kostomłoty Pierwsze, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kostomłoty Pierwsze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Miedziana Góra

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Zakład Budowlano-Kamieniarski Ryszard Łukawski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wskazany kontakt tel. 41 303-14-04 w godz. 07.00-15.00 lub osobiście w godz. 07.00-15.00.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 07.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Miedziana Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kostomłoty Pierwsze

Ulica pracodawcy: KOSTOMŁOTY

Numer budynku pracodawcy: 27A

Profil działalności pracodawcy: Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia.

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*