Praca JELICIARZ Nowy Dwór Bowel-POl Sp. z o.o. S.K

Stanowisko: JELICIARZ

Wynagrodzenie: od 1 200 PLN

Zakres obowiązków: Obróbka partii jelit - 10.000 kompletów miesięcznie

Data publikacji: 2016-09-23

Lokalizacja: Nowy Dwór (wielkopolskie)

Pracodawca: Bowel-POl Sp. z o.o. S.K

Miejsce pracy:
64-010 Nowy Dwór 67, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Obróbka partii jelit - 10.000 kompletów miesięcznie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 12 zł/godz.

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: JELICIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Dwór

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krzywiń

Zawód: jeliciarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 200 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane doświadczenie zawodowe-min. pół roku, umiejętność obróbki partii jelit.

Nazwa pracodawcy: Bowel-POl Sp. z o.o. S.K

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8.00-16.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kościański

Gmina pracodawcy: Krzywiń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Dwór

Numer budynku pracodawcy: 67

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Zawód wykonywany przez pracownika: jeliciarz